• Lady GaGa zažívá pokles oblíbenosti – zažije zlomový rok?

  V roce 2008 se objevila na hudební scéně nová megastar Lady GaGa. Z první desky The Fame vytasila spoustu hitů, které pobláznily celý svět. Jako třeba Just Dance, Poker Face nebo Paparazzi. Desky se po celém světě prodalo 15 milionů kusů.

  Poté přišla ještě reedice The Fame Monster, která přinesla pecku Telephone nebo Bad Romance. Poté si Lady GaGa dala pauzu a v polovině roku 2011 vydala desku Born This Way. Ta ale zdaleka nebyla tak úspěšná jako deska první. Prodalo se ji pouze 6 milionů kusů a v podstatě kromě Born this way nepřinesla žádný pořádný hit, který by dobyl velké světové hitparády.

  V současnosti Lady chystá nové album Artpop, které by mělo vyjít letos. Objevila se ale informace, že podle posledního výzkumu Lady GaGa začala mizet ze seznamu nejvyhledávanějších slov na Googlu, snížil se také zájem o její turné Born This Way Ball.

  V médiích se objevila zpráva, že Rodrigo Rodriguez, který prorokoval smrt Michaela Jacksona, Whitney Houston nebo Amy Winehouse, letos prorokuje smrt právě Lady GaGa.

   

  Napsat komentář

  Informace

  03. 02. 2013, 13:42


 • Nejnovější příspěvky

 •