• Léto je tady! Luis Fonsi s hitem Despacito rozehřeje snad každého

  Letní hit v lednu? Zvrácenost? Ba naopak, skvěle promyšlený tah! A nemyslíme hit “Sofia“, který náš rádiový éter rotuje už od loňského léta stále dokola. Tentokrát z italských vod zamíříme do Puerto Rica a oprášíme španělštinu. Nebo vlastně ani nic oprašovat nemusíte.

  Máme tu další hit, kterému pravděpodobně většina z Vás, kteří zrovna nestudují španělštinu asi nikdy nebudou rozumět Ale to nevadí, to je na hudbě to krásné – stačí chytlavá melodie a text je vlastně všem ukradený. Věřím teda že Luis Fonsi nám to promine, ale vzhledem k tomu, že tento osmatřicetiletý zpěvák zatím sklízel slávu pouze v domovině, tak je to asi přesně tak, jak říkáme. Luis totiž svou prvotinu vydal už v roce 1998 a na svém kontě má už osm studiových alb a většina z nás o něm pravděpodobně slyší až díky tomuto hitu. Novinka “Despacito” boří Youtube. Videoklip k této skladbě byl zveřejněn před měsícem a od té doby nasbíral neuvěřitelných 300 milionů zhlédnutí a to už je teda něco! Jako host se v této skladbě objevil nám také dobře známý Daddy Yankee, v Česku se fanouškům představil hlavně jako autor letního megahitu “Gasolina” v roce 2004. Od té doby už jeho aktivita opět zůstala viset převážně v jeho domovině.

  Nicméně pokud už máte zimy pokrk, Despacito zahřeje a je prakticky sázkou na jistotu. Na Českém Spotify se skladba začíná také už pomalu šplhat nahoru, uvidíme, jestli se dohrabe až do našeho éteru. Rozhodně by to byl příjemný svěží vánek.

  Napsat komentář

  Informace

  18. 02. 2017, 17:32


 • Nejnovější příspěvky

 •