• Lindemann z Rammstein opět šokuje klipem Praise Abort

  Že zpěvák německé kapely Rammstein je tak trochu blázen, na to už si fanoušci pravděpodobně zvykli. Stačilo se podívat na některé klipové výtvory této velmi extravagantní party a bylo jasno. Při každém novém klipu si člověk říkal, že už potencionální level šílenosti nejde posunout dál. Zpěvák Till Lindemann nás ale opět všechny vyvedl z omylu, jde to.

  Rammsteini mají teď menší pauzu a tak se zpěvák Till Lindemann rozhodl, že si založí sólo projekt, do kterého přizval ještě svého kamaráda ze Švédska, Petera Tägtgrena. Toho můžete znát například z jeho projektu Pain nebo jako kytaristu a zpěváka death metalových Hypocrisy. Tato švédsko-německá spolupráce vyústila v to, že vznikl projekt Lindemann, který již 22. června 2015 vydá svůj debutový počin s názvem “Skills in Pills“.

  Pokud si nedokážete představit, jak tato spolupráce může fungovat, pak si můžete dopřát pilotní singl s kontroverzním názvem “Praise Abort“. Tuto ódu na potraty doplnil také videoklip. Pět minut naprostého wtf dojmu Vám dodá jistotu, že Till & Peter jsou rozhodně dvojka, která se hledala, až se našla. Slabší nátury, nechť klip raději přejdou, vy ostatní se můžete na přehlídku podivně zvrácených hlav rozhodně podívat a sdělit nám Váš názor, budeme rádi.

  Napsat komentář

  Informace

  31. 05. 2015, 13:29


 • Nejnovější příspěvky

 •