• Linkin Park prozradili info o nové desce, pilotní singl “The Catalyst” už v srpnu

  Linkin Park, jedna z nejpopulárnějších kapel vůbec, se konečně rozpovídala o svém novém albu, které má konečně jasně stanoveno termín a pilotní singl.

  Nové album ponese název “A Thousand Suns” a jeho vydání je stanoveno už na 14. září. Kapela slibuje možná nejrozmanitější nahrávku, album opět vzniká pod taktovkou Ricka Rubina. Chester spolupráci okomentoval slovy: “Na předchozí desce, byla Rickova výzva rozšířit vnímání toho jaká by naše hudba mohla být. “Tentokrát jsme si uvědomili, že nesejde na tom jak songy zní. Pokud se nám líbí a pochází od nás, je to Linkin Park.”

  Změny a přípravy na nové album už jsou viditelné, kapela nahodila nový design jejich stránek. Pilotní singl ponese název “The Catalyst” a do éteru se dostane již 2. srpna. V ten den bude také umístěn na myspace profil kapely. S tím je také spojená zpráva o projektu Featuring You, tento projekt nabízí na myspace profilu stažení určitých částí nového singlu, se kterými si můžete pohrát a zmixovat dle libosti a nejpovedenější remix nakonec kapela zařadí jako bonus na novou desku.

  Napsat komentář

  Informace

  12. 07. 2010, 10:52


 • Nejnovější příspěvky

 •