• Linkin Park zveřejnili klip ke kontroverzní novince Heavy

  Kapela Linkin Park už tu s námi je nějaký ten pátek, ale vypadá to, že v posledních letech se hledá a moc nemůže najít. Hledání započalo v roce 2010, kdy kapela vydala album “A Thousand Suns” a už tehdy skalní příznivci velmi těžce snášeli lehký odklon od kořenů kapely. Ani o dva roky starší deska “Living Things” nepatřila k těm, které by se zařadili po bok zapamatovatelných dlouhohrajících desek jako “Meteora” nebo “Minutes to Midnight“. Tři roky staré album “The Hunting Party” sice nabídlo oblíbenou tvrdost Linkin Park, ale už to prostě fanoušky tolik nenadchnulo, co se ohlasů týče. No a nová deska, která je na spadnutí?

  Půjde již o neuvěřitelné sedmé studiové album, to ponese název “One More Light” a vydání je naplánované na 19. května 2017. Podle slov kapely by mělo být nové album přesně takové, jako první singlový reprezentant, který vzbudil velké emoce. Track s názvem “Heavy” totiž tu tvrdost z názvu skutečně nemá. Ba naopak, jde o pop, který ještě korunuje hostující zpěvačka Kiiara, což příznivce kapely tvrdšího ražení rozhodně netěší. Ostatně ono to působí zvláštně i při pohledu na klip, kde vlastně kromě zpěváka Chestera Benningtona a Kiiary neuvidíte z Linkin Park takřka nikoho. Jak někteří s oblibou říkají, tohle nejsou Linkin Park, ale Kiiara feat. Chester Bennington. No uvidíme, co nabídne květen, až deska vyjde, zatím to vypadá, že kapela se ztratila a moc netuší, jak se ze svého působení nyní správně chytit.

  Pokud ale i vy patříte mezi příznivce Linkin Park, pak rozhodně nesmažte z diáře 11. červen 2017, kdy se v pražských Letňanech bude konat další ročník Aerodrome Festivalu, kde právě Linkini jsou headlinerem po boku kapel jako Simple Plan, Royal Republic nebo Enter Shikari. Vstupenky jsou ještě stále k dispozici.

  Napsat komentář

  Informace

  10. 03. 2017, 14:04


 • Nejnovější příspěvky

 •