• Lipo nabízí druhý singl “V temnotě”

  Lipo se už zpropagoval díky úspěšné singlovce širší veřejnosti dostatečně. Jeho singlovka “Ležím v tvé blízkosti” s hlasem zpěvačky Debbi, se stal skutečně velkým hitem. Povede se alespoň podobně i dalšímu počinu?

  Album s názvem “Víc než Hudba” vyšlo 6. dubna a jde o velmi povedenou a příjemnou desku. A nový singl? Ten mohl být ve výsledku úplně jiný. Lipo chtěl původně točit klip na pozitivně laděný song “Neuhýbám z cesty“, v nemž hostuje slovenský Supa. Jenže předpovídané, stoprocentně krásné počasí se v den natáčení ukázalo jako stoprocentně nepředvídatelné. Nevlídné povětrnostní podmínky donutily filmaře na poslední chvíli změnit plány a Lipo se rozhodl udělat klip na chmurnou píseň “V temnotě“.

  Na skladbě se hudebně podíleli jablonecký talent WSX a Kenny Rough, Lipův kolega z domovských BPM. V klipu si zahrála herečka Denisa Pfauserová, za kamerou stáli Šmejdy z Dark Hand a Paulie Garand, o střih a postprodukci se postaral Vojta Cvrkal. Jak se vyvedl klip? Tak to můžete zjistit už nyní.

  Napsat komentář

  Informace

  25. 05. 2012, 22:11


 • Nejnovější příspěvky

 •