• Listopad bude v Praze patřit britské indo-folkové kapele Daughter

  Londýnské indie folkové trio Daughter v čele s melancholickou Elenou Tonra se představí v Praze úplně poprvé 12. listopadu. Koncert se koná v pražském klubu Rock Café.

  Projekt Daughter byl původně sólovou prací zpěvačky Eleny Tonra, která k sobě posléze přizvala kytaristu Igora Haefeli a bubeníka Remi Aguilella. Kapela si staví image na chladu a mrazivé atmosféře. Britský webový portál For Folk’s Sake popsal Daughter jako „kapelu s jedním z nejunikátnějších zvuků na dnešní popové scéně“.
  Daughter vznikl v roce 2010. Mají za sebou vydání dvou EP a od letošního 18. března je na světě jejich první dlouhohrající deska If You Leave, které se vzápětí umístilo na jednom z předních míst v Britském žebříčku. S tímto albem nyní objíždějí Spojené království a v Praze nám ji představí na sklonku tohoto roku.
  „Album If You Leave je jedním z těch, které si pustíte a než dozní poslední track, nemůžete odejít. Jejich koncert bude nezapomenutelným zážitkem plným příběhů a emocí,“ předpokládá jeden ze zástupců pořadatelské agentury Fource Entertainment.

  Nenechte si ujít první vystoupení kapely Daughter v Praze, které se koná 12. listopadu v pražském klubu Rock Café. Vstupenky v prodeji v síti Ticketpro od pátku 17. května 2013. Cena vstupenek je 415 Kč + poplatky.

  Oficiální FB event: https://www.facebook.com/events/364526766982559/

  Napsat komentář

  Informace

  15. 05. 2013, 11:37


 • Nejnovější příspěvky

 •