• Lost Frequencies představuje nový klip All or Nothing a letos zamíří na Mácháč

  Belgický producent a DJ, který se schovává za přezdívkou Lost Frequencies, na sebe upozornil v roce 2014, kdy vydal svůj megahit “Are You With Me“, který se stal hodně protáčeným hitem také v Česku a samozřejmě také jinde po světě. Loni tento sympaťák vydal své debutové album “Less Is More“, které potvrdilo, že jeho oblíbený styl je pohodový a klidný chillout a i přes jeho klidné tóny a melodie jde velmi zaujmout tím, co vlastně děláte.

  Debutové album sklidilo pozitivní ohlasy a jelikož už delší dobu nebyl nějaký ten řadový singl, co by zase mohl zaútočit na žebříčky, tak se Lost Frequencies rozhodl, že opět vytáhne z desky další singl. Již pátým singlem se tak stala skladba “All Or Nothing“, kterou svým hlasem doplnil finský písničkář Axel Ehnström. Výsledek jejich společného snažení si můžete užít nyní také ve videoklipu, který už je na světě.

  Pokud toužíte po tom vidět tohoto talentovaného producenta naživo, tak máte možnost. Festival Mácháč ho představil jako jednoho z hlavních letošních taháků. Do kalendáře si tak můžete zapsat 18. srpna 2017, kdy celý festival začíná. Lístky jsou zatím stále k dispozici.

  Napsat komentář

  Informace

  28. 02. 2017, 11:58


 • Nejnovější příspěvky

 •