• Mac Miller má nový klip “Missed Calls”, již v pátek vystoupí v Praze

  Je mu teprve 20, ale už dokázal více než dost. Mac Miller, vlastním jménem Malcolm McCormick, míří do Prahy, ještě předtím nám ale představí svůj nový videoklip.

  Miller je freestyle rapper, který se sám naučil jako dítě hrát na piano, kytaru, bicí, a basu. Ve svém domovském Pittsburghu si postupně v okruhu freestyle/cipher/battle vydobil slávu, a nejspíše s tím nehodlá jen tak skončit. Miller je blízkým kamarádem a věčným “soupeřem” Wiz Khalify, kterého jistě většina z vás dobře zná (například také jako hosta v novém singlu “Payphone” od Maroon 5). Debutové LP “Blue Slide Park” jde na dračku: 60.000 prodaných digitálních kopií mluví za vše. LP už je na pozici trojky v celkovém hodnocení iTunes Album Chart, a Millerových singlů se prodalo již více, než milion. Nyní nám představil Mac Miller nový počin s názvem “Missed Calls“, který po produkční stránce obstaral Ritz Reynolds.

  Pokud máte tohoto mladého talenta v oblibě, tak nezapomeňte, že již 29. června 2012 vystoupí v pražském klubu Roxy. Vstupenky jsou stále k dispozici v síti Ticketpro. V roli předskokana se objeví zástupce Ty Nikdy labelu, Paulie Garand. Než akce vypukne, podívejte se na nový klip.

  Napsat komentář

  Informace

  24. 06. 2012, 21:21


 • Nejnovější příspěvky

 •