• Máme pro vás největší hity letošního léta!

  O víkendu teploty atakovaly třicítku, což znamená jediné, léto je tu! My, jak už každoročně pro vás máme přehled aspirantů na letošní summer hity.

  Nejprve vám nabídneme kousek od německého Dje, který se proslavil slavným remixem skladby, která je v současnosti nejhranější v českém éteru. Jedná se o skladbu Cheerleader, kterou zremixoval Felix Jaehn. Tento mladý DJ si na letošní léto připravil pecku Ain’t Nobody (Loves Me Better), kde vokály obsarala Jasmine Thompson, která zazářila ve skladbě Sun Goes Down. Pokud je vám skladba povědomá, tak máte pravdu. Jedná se o velmi často předelávaný hit. Naposledy ho předělali Scooter ve skladbě It’s a Biz.

  Avicii má na svém kontě spoustu megahitů a dalo by se říct, že cokoliv co vydá, stane se megahitem. To se pravděpodobně stane se skladbou Waiting for love, kterou si připravil pro letošní léto. Novinka pochází ze stejné desky jako přechozí hity The Days a The Nights.

  Avicii ještě jednou,ale tentokrát jako producent. Produkoval skladbu Thinking On Sunshine od neznámé švédského zpěváka Daniel Adams- Ray  A je z toho opět veliký hit.

  I Flo Rida má na svém kontě několik letních hitů. Za všechny stačí jmenovat chytlavý hit Whistle. Na letošek si přichystal skladbu I Don’t Like It, I Love It. Ve skladbě hostuje Robin Thicke a nechyní legendární Flo Ridovo pískání a Robinův typický zvuk, který se uchytil v písni Blurred Lines.

  Další novinku, kterou vám představíme, mají na svědomí Maroon 5.Na léto si připravili reedici svojí poslední desky V a v rámci toho představili pilotní singl This Summer’s Gonna Hurt Like a Motherfucker. Skladba je velmi chytlavá, ale není to na první poslech.

  Už to jsou dva roky, co mezi největší pecky léta patřila skladba Jubel od francouzského Dje a producenta Kligande. Letos je zpátky s novinkou Riva (Restart The Game) a přímo z ní číší léto a letní pohoda.

  Novou pecku si na letošní léto připravil i holandský DJ Oliver Heldens. Pecka nese název Shades of Grey, ale rozhodně nemá nic společného s filmem/knihou/whatever Padesát odstínů šedi.

  Poslední skladba, o které si myslíme, že by se mohla uchytit, je česká. Na svědomí ji má začínající zpěvák Thom Artway. Připravil velmi chytlavou skladbu I Have No Inspiration, která je pro letní parné dny jako dělaná.

  Napsat komentář

  Informace

  10. 06. 2015, 15:48


 • Nejnovější příspěvky

 •