• Markus Schulz o sobě dává vědět novým klipem Remember This

  Markus Schulz umí překvapit. Přestože hrdě vše vydává pod svým labelem Coldharbour Recordings, tak tentokrát se rozhodl uhnout trochu bokem.

  Má to samozřejmě své důsledky, protože jako svoje pole působnosti pro vydání své novinky si vybral Mainstage Music, za kterým stojí nizozemská dvojka W&W, jenž se žánrově posunula už žánrově od Markuse Schulze skutečně daleko. Žánrově si drží Schulz svůj styl, jde o poměrně zdařilou novinku s názvem “Remember This“. Tato skladba je k dispozici od 11. listopadu 2013 na Beatportu a sklízí docela úspěch. Ten pravděpodobně ještě vzroste, protože na světě je také videoklip. Ten se nese v klasickém rytmu tanečních videí, dějově toho moc nenabídne, ale přesto se na to pěkně kouká. Noční ulice, jízda autem a Markus Schulz, jak málo stačí k tomu, aby to fungovalo.

  Pokud i vy patříte mezi příznivce Markuse Schulze, pak už máte jistě v kalendáři zaškrtnuté datum 30. listopadu 2013, to totiž v Praze vypukne další díl akce Transmission v O2 Aréně, kde již tradičně ani Markus Schulz coby rezidentní DJ nechybí. Po jeho boku vystoupí např. Cosmic Gate, Orjan Nilsen, Arnej a další…

   

   

  Napsat komentář

  Informace

  13. 11. 2013, 23:17


 • Nejnovější příspěvky

 •