• Markus Schulz ze svého alba vystřelil další singl “Nothing Without Me”, podívejte se na klip

  Přední jméno trancové scény o sobě dává opět vědět. Markus Schulz, který je v Česku velmi oblíbený, a také se sem velmi rád vrací, vydal další desku. My vám nabízíme další ochutnávku z letošní desky.

  Nové album nese název “Scream” a vyšlo 31. srpna letošního roku. Deska překvapila hlavně velkým množstvím vokálových tracků s relativně neznámými jmény, které se na desce objevují v premiéře. Po hitech “Caught“, “Loops & Tings” nebo “Love Rain Down” tu máme další počin, který nese název “Nothing Without Me“. Kromě sympatické melodie je navíc obohacen o skvělý hlas zpěvačky, která se jmenuje Ana Diaz. Ana pochází původem ze Švédska, nyní žije v Londýně a živí se především jako zpěvačka na svatbách. Tuto sympatickou blondýnku si teď můžete spolu s Markusem užít v jejich novém klipu, který už je na světě. Nechybí ani nějaká ta menší dějová zápletka, kterou vám ale nebudeme prozrazovat.

  Pokud jste propásli Markusovo vystoupení v Praze v rámci releasu jeho alba “Scream“, nezoufejte. Objeví se již 19. ledna na Transmission po boku Chicana, W&W, Khomhy a dalších.

   

  Napsat komentář

  Informace

  10. 12. 2012, 18:20


 • Nejnovější příspěvky

 •