• Memphis představují nový klip Nad ránem

  Kapela Memphis zakončila rok 2016 vydáním nového EP Zůstávám a sérií koncertů po kavárnách Coffee tour. Na startu nového roku kluci vydávají novinku Nad ránem, která vznikla pod taktovkou Dalibora Cidlinského.

  K singlu vychází zároveň i videoklip. “Je to příběh, který mi zůstal v hlavě, a tak jsem ho dal na papír. Kámarádka se mnou zrovna řešila svou životní situaci. Táta bil její mámu a ona si odmala přála někoho lepšího. Ale zatím každý partner, kterého si v životě našla, tak ji bije,” vypráví zpěvák Honza Řičař a dodává:  “Věřím, že máme na výběr. Ale je to sakra těžký. Často kopírujeme vzorce těch, co nás vychovali.

  Kapela Memphis má na kontě debutové album IN SONGS ABOUT HER, díky kterému se dostala do rádií a do televize. Ve spolupráci s Daliborem Cidlinským kluci v září dokončili EP Zůstávám.

  Frontmana Honzu Řičaře mohou znát fanoušci jako moderátora televizní stanice Óčko. Honza se také podílel na velmi úspěšném hudebním projektu Společný svět, který má momentálně na YouTube už přes 2 miliony přehrání a stal se jednou z deseti nejhranějších českých skladeb v rádiích.

  Napsat komentář

  Informace

  20. 01. 2017, 18:13


 • Nejnovější příspěvky

 •