• Michael Burian a jeho Mácháčový fail rozbouřil fanoušky

  Jedním z českých zástupců na hudebním festivalu Finlandia Mácháč 2016, který proběhl ve dnech 19.8. – 20.8. na pláži Klůček, byl zkušený dj Michael Burian. Ono, zkušený jak v čem. V předstírání tedy rozhodně ne.

  Na veřejnost se začínají vynořovat videosety z akce, a právě ten Michaelův vzbudil menší pozdvižení. Byl totiž předem namixovaný. Na mixážním pultu měl Michael zapnutý stále jeden kanál, čili hrál stále z jednoho zdroje zvuku (předpřipravený set). Do něj samozřejmě po celou dobu máchal rukama a snažil se burcovat dav. K jeho smůle celý set natáčela kamera umístěná před ním a tak je tato djská lež zdokumentována.

  Michael si hrozícího problému byl zjevně vědom, přibližně po 15 minutách hraní nadzvihnul kameru o něco málo výše (na spodním obrázku), aby mixážní pult byl mimo zorné pole. Po chvíli však technik s kapucí vše uvedl do původního stavu a Michael si tak byl jistě vědom valící se pohromy. Komentáře o předpřipraveném setu se začaly objevovat už hned po festivalovém víkendu a pomyslná lavina se strhla až teď, po zveřejnění videozáznamu.

  burian_fail

  Michaelova facebooková fanpage je zavalena komentáři naštvaných fanoušků, kteří tvoří i humorné vtípky, jako například citát: “Štěstí přeje připraveným – Michael Burian”.

  14184456_639131866295242_3325232319753289105_n

  Některé rýpavé komentáře na Burianově zdi však začaly mizet společně s komentáři na oficiální události Mácháče. Jak se k situaci Michael postaví, nevíme. Každopádně tento incident může vést k tomu, že promotéři a hudební fans konečně otevřou oči před tímto trapným a neférovým jednáním ze strany některých djs nejen v České republice. Tohle se prostě nedělá.

  Napsat komentář

  Informace

  07. 09. 2016, 12:00


 • Nejnovější příspěvky

 •