• Milionové video: Tereza Kerndlová – Schody z nebe

  Česká zpěvačka Tereza Kerndlová začínala ve skupině Black Milk, ale později se vydala na sólovou kariéru, což rozhodně nebyla chyba. Debutové album Orchidej vydala v roce 2006 a v roce 2008 byla vybrána, aby reprezentovala Českou republiku v Evropě se skladbou Have some fun v rámci European Song Contest. Díru do světa bohužel neudělala, ale rozhodně se svým vystoupením proslavila.

  Přestože většina jejích skladeb jsou ve stylu moderní rnb, tak ty nejpopulárnější jsou právě ploužáky. Od původně anglických skladeb Tereza ustoupila a také asi zjistila recept na úspěch. Její videa totiž patří na Youtube k těm nejsledovanějším. K milionu se přiblížila se skladbami Já chci jen to co chci a Holka jako já. A vysněný milion překonala s videoklipy k Přísahám (1 200 000) a předělávkou hitu Kristýnka (1 080 000) v rámci Souboje hitů na ČT.

  Bezesporu nejsledovějším videem Terezy Kerndlové je video Schody z nebe. Skladba i klip vznikly v létě 2010. A takhle velký úspěch snad nikdo nečekal. Počet zhlédnutí se momentálně silně blíží k 6 milionům (5 716 000) a rozhodně toto číslo ještě stoupne. Tak velké číslo se zatím žádné jiné české (ani slovenské) zpěvačce nepovedlo. Takže Tereza může být na sebe právem hrdá.

  Napsat komentář

  Informace

  18. 03. 2012, 21:31


 • Nejnovější příspěvky

 •