• Nejhudba se hlásí v novém kabátě!

  Někdo si možná myslel, že jsme to zabalili, někdo zase myslel, že jsme se na web prostě vykašlali. Pravda nebyla ani jedno. Web se pozvolna připravoval na přechod k novému designu, který už je konečně kompletní a tímto Vám ho všem chceme představit.

  Na Facebooku jsme Vám v minulých týdnech lehce napovídali že barevně se náš web také změní. Nový design jsme stylizovali do tmavší barvy a hlavně jsme se zaměřili na jednoduchost a funkčnost nového webu. Zkrátka, aby každý našel velmi snadno to, co zrovna bude u nás hledat. Propracovanější redakční systém zase ocení zejména redaktoři. Návštěvníci pak jistě také ocení to, že si web můžou v pohodě otevřít třeba ve svém mobilním telefonu, protože je kompletně optimalizovaný na mobilní zařízení.

  Pokud jde o obsahovou stránku našeho webu, tak se Vám budeme snažit přinášet to nejnovější z hudebního světa se špetkou vlastního názoru na danou věc. Nebudou chybět ani recenze, reporty z akcí a také již zaběhlé seriály, na které jste si už zvykli. Plno nových nápadů je ve fázi příprav, takže se rozhodně vyplatí nás sledovat a držet s námi, protože tentokrát se pro Vás skutečně pokusíme vyždímat maximum ze všeho. Těšit se můžete také na zajímavé soutěže a ještě chystáme pár vychytávek, kterým náš nový web posuneme ještě o trochu dál.

  Z role šéfredaktora celého webu bych rád poděkoval hlavně našemu novému webmasterovi, Václavovi Brzezinovi, který si s novým webem skutečně pohrál a nic pro něj nebylo problém, takže ještě jednou velké díky. Dále také posílám velké díky svému kolegovi, Tomášovi Vyšinskému, díky jehož zapálenosti a nadšení pro věc jsme byli schopni dát vše dohromady. Nesmím zapomenout ani na zbytek našeho týmu, který s námi ještě nadále drží, jmenovitě tedy Lukáš Pánek, Otta Maček a náš novinkový informátor Radomír Slezák. Velké díky také patří Tomášovi Tesařovi za pomoc při přesouvání starého obsahu na nové rozhraní, což jistě stálo velkou dávku trpělivosti. V neposlední řadě je třeba taky poděkovat všem, kteří s námi vydrželi a nadále chodili na náš web pro nové zprávy. Díky!

  Při této příležitosti rovnou zmíním, že hledáme nové redaktory do týmu. Pokud patříte mezi hudební nadšence, umíte psát a chcete se podílet na tvorbě obsahu u nás, kontaktujte mě na grega@nejhudba.cz, ideálně rovnou přiložte jeden ukázkový článek na posouzení. Budeme se těšit na nové tváře!

  Doufáme, že se Vám nový design Nejhudby bude líbit a pokud máte nějaký nápad/připomínku na zlepšení, neváhejte a dejte nám vědět. Budeme rádi za každý názor od našich čtenářů!

  Napsat komentář

  Informace

  01. 04. 2015, 20:00


 • Nejnovější příspěvky

 •