• Největší český DJ BATTLE již tento pátek v klubu Mecca

  2 českých toreadorů klubové scény se již těší na páteční noc, kdy se spolu utkají o Vaši přízeň! Stovky party peoples mezi dvěma Djskými pulty v klubu Mecca na jedné Stagy! Přijďte si užít jedinečnou show! Pro náročnější z Vás bude připraven VIP Lounge.

  Vše začne již ve 22:00 kdy nadupanou party odstartují Bon Finix vs. Tripmain! V rytmu Progressive house music budou pokračovat Lafayette vs. Meccanicii. Netradičním hostem Meccácké party bude vyhlášený Pražský DJ Uwa, který se utká s rezidentem Magnetic festivalu Johnem Culterem. Tech-house zastoupí dva nadějní čeští DJs Marty Fish a Subgate. Pro starší pařmeny máme připravenou housovou lahůtku v podání battlu Loutky a Pete Walka! Závěr bude patřit Trancu v podání velmi oblíbené Laydee Jane a N-Rica!

  MeccaSTAR – Dotkněte se hvězd! Pátek 22.3. v klubu Mecca
  MeccaSTAR je pravidelná páteční noc klubu Mecca. Z hvězdných výšin na vás budou zářit nejen přední světové, ale i tuzemské hvězdy současné taneční scény. Jedinečný hudební zážitek si vychutnáte prostřednictvím křišťálově čistého zvuku Funktion 1.
  Dívky mají vstup do 23h zdarma, regular 150 Kč a VIP 490 Kč!
  Událost na Facebooku:
  http://www.facebook.com/events/409663879123000/
  Podrobnosti také na Mecca.cz

  Napsat komentář

  Informace

  20. 03. 2013, 16:35


 • Nejnovější příspěvky

 •