• Nestárnoucí Madonna má nový klip k singlovce "Ghosttown"

  Čas plyne, všichni stárnou, ale kolem někoho prostě čas proletí a nevšímá si ho. Mezi takové šťastlivce rozhodně patří Madonna. Leč je krajně neslušné zmiňovat u dámy věk, tady je nutno poukázat, že přestože má Madonna 56 let, řádí tak, jak leckterá dvacítka nikdy. Pojďme se podívat, co je u ní nového.

  Nejvýznamnější je bezesporu to, že zpěvačka vydala před pár týdny (konkrétně 6. března 2015) své nové album. Jde již o úctyhodnou třináctou řadovku, kterou za svou dlouhou kariéru stihla vydat a jako obvykle se žánrově snaží jít s dobou. Nová deska “Rebel Heart” tak nabízí velmi rozmanité stylové zaměření, o čemž svědčí také fakt, že na desce se podílelo mnoho předních zástupců svých žánrů. Zmiňme třeba jména jako jsou Kanye West, Avicii, Diplo nebo Ryan Tedder. Výsledný produkt pak nabízí čtrnáct skladeb. Po prvním singlovém počinu “Living For Love” tu máme druhý počin, který se pokusí důstojně zpropagovat album. Volba padla na poněkud nevýraznou skladbu “Ghosttown“, k ní byl tento týden zveřejněn také videoklip.

  Fanouškům také připomínáme, že v rámci Rebelheart tour zamíří Madonna také do Česka. Po úvodním zájmu o první koncert, který je již téměř vyprodaný, přidala pořádající agentura druhé datum. Jestliže jste si tedy nestihli zaopatřit lístek na 7. listopadu 2015, máte šanci den poté, tedy 8. listopadu 2015. Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketportal v cenovém rozmezí od 1150 Kč do 5760 Kč.

  Napsat komentář

  Informace

  09. 04. 2015, 13:33


 • Nejnovější příspěvky

 • loading…


 •