• Parník s Lubošem Novákem vypluje už v červnu!

  Držme si palce“, tak přesně tato slova používal letos Luboš Novák, když přišla řeč na letošní parníkovou sezónu, která vypadala vzhledem k okolnostem velmi nejistě a místy už i ztraceně. Nakonec se zdá, že palců bylo víc než dost a máme pro všechny příznivce parníkové sezóny velmi dobrou zprávu – PARNÍK BUDE!

  A nebude se měnit vůbec nic. Luboš Novák se opět ujme místa, které už k němu neodmyslitelně patří – za hudební kormidlo parníku Tyrš! Co tomu všemu nesmí chybět, tak to jste VY! Proto si vezměte do ruky svůj diář a viditelně si zakroužkujte 14. června 2014, právě tuhle sobotu vyplouvá z Rašínova nábřeží parník Tyrš se vším, co k němu patří. Skvělá muzika, úžasná atmosféra Vltavy a mnoho příznivců nejlepší taneční muziky! Takže nezapomeňte, vyplouváme v již zaběhlém čase 18:00 a věřte, že to bude stát za to. Vstupenky se budou prodávat před plavbou za 200 Kč. Přijďte s námi oslavit již 18. parníkovou sezónu na Vltavě!

  Prosíme, šiřte tuto zprávu mezi své přátele, protože pouze obsazený parník bude jasným impulzem pro to, že má smysl řešit letos další termíny a nekončit pouze jednou plavbou.

  Facebook událost akce:
  https://www.facebook.com/events/758418567542964/

  Napsat komentář

  Informace

  17. 05. 2014, 20:12


 • Nejnovější příspěvky

 •