• Parník Time:Tunnel vs. Trance is the Air LIVE vyplouvá již 23. května!

  Parníková sezóna se nám rozjíždí na plné obrátky a my Vás už nyní můžeme začít lákat na další plavbu. Tentokrát jsme si pro příznivce plaveb po Vltavě připravili něco nového a jedinečného. Zakroužkujte si tedy do Vašeho diáře datum 23. května 2015, to totiž opět vyplouváme!

  Na parníku Tyrš se tentokrát za hudebním kormidlem sejdou hned dva zástupci s tím nejlepším, co trance nabízí. Své umění na Tyrši předvede naživo BluEye, který nám z Ostravy doveze svůj talent a svižně nastavené BPM. Pokud znáte jeho radioshow „Trance is the Air“, pak Vás jistě nepřekvapí, co na Vás Pavel Molinek vlastně chystá. Pokud neznáte, tak mezery můžete doplnit třeba na jeho mixcloud profilu, kde je k dispozici archiv. (https://www.mixcloud.com/pajus/)
  Druhou posilou této plavby bude Trancer, který to na Tyrše z Jižního Města rozhodně nemá tak daleko jako první jmenovaný. Od toho čekejte dodržení konceptu jeho radioshow „Time:Tunnel“, která už tradičně několik let nabízí průřez toho nejzajímavějšího, co trance nabídl v letech 2000 – 2010. Těšit se tak můžete na to, že objevíte poklady, na které jste už třeba dávno zapomněli. Pokud jste s touto show nikdy nepřišli do styku, můžete to napravit na mixcloud profilu Trancera, kde najdete archiv jednotlivých epizod. (https://www.mixcloud.com/czTrancer/)

  Budeme se na Vás těšit 23. května 2015, to parník Tyrš opustí Rašínovo nábřeží tradičně v 18:00, těšíme se, že dorazíte vytvořit skvělou atmosféru a užít si příjemný večer na Vltavě s tou nejlepší taneční muzikou. Vstupné opět pouze 200 Kč.

  https://www.facebook.com/RiverpartyCZ
  https://www.mixcloud.com/pajus/
  https://www.mixcloud.com/czTrancer/

  Napsat komentář

  Informace

  10. 05. 2015, 15:04


 • Nejnovější příspěvky

 •