• Pavel Callta v novince Píšem si svůj sen spojil síly s Leošem Marešem

  Pavel Callta patří aktuálně asi k nejproduktivnějším domácím zpěvákům, které v našich končinách můžete najít. Ze svého debutového alba “Momenty” z roku 2015 vypustil už docela slušnou řádku singlů a aktuálně si pozvolna dojíždí své Momenty Tour 2017. Aby ale byl stále v dění, tak představil svůj nový singl s lehce netypickým hostem.

  Novinkový singl s názvem “Píšem si svůj sen” totiž svou slokou doplnil také moderátor a příležitostný odříkávač slov do hudby, Leoš Mareš. Ten na 27. duben 2017 oznámil svůj “Jediný koncert v životě“, který se téměř okamžitě vyprodal, přestože lístky začínaly na 990 Kč a tak se trochu porušil název této akce, protože Leoš takřka okamžitě přidal koncert také na 28. dubna, u něhož se situace s vyprodáním opakovala. Dá se tedy očekávat, že díky této sloce by se právě Pavel Callta mohl objevit na koncertě coby host.

  Na světě je i společný videoklip, který si Pavel Callta natočil na Sicílii a tento prostor vypadá v kombinaci s textem a atmosférou tracku jako velmi dobrá volba. Na výsledek této zajímavé spolupráce se můžete podívat nyní i vy a řídit se i mottem Pavla – Každej si může napsat svůj sen a jít podle něj…

  Napsat komentář

  Informace

  14. 03. 2017, 17:27


 • Nejnovější příspěvky

 •