• Pitbull obstaral úvodní singl Men in Black 3, podívejte se na klip “Back in Time”

  To, že do kin míří již třetí pokračování filmu Muži v Černém, to už není žádné tajemství. V kinech se objeví již 31. května tohoto roku. Jak už to u těchto velkých filmů bývá, tak s nimi musí být spojené také velké jméno z hudebního světa. Volba padla na jednoho z nejaktivnějších lidí současnosti, na Pitbulla.

  Pitbull je v současné době skutečný fenomén, který hostuje skoro v každém druhém tracku a mezitím ještě vypouští megahity ze svých desek. Jeho novinku ovšem logicky najdete pouze na soundtracku k Men in Black 3. Tento nový singl se jmenuje “Back in Time” a jde o úvodní melodii tohoto filmového hitu. Aby bylo dílo dokonáno, tak dnes byl představen klip k tomuto novému singlu, samozřejmě je zasazen do filmového prostředí této chystané novinky a dokonce v něm zahlédnete i pár záběrů z filmu. Podívat se na klip můžete s námi.

  Pro fanoušky Pitbulla připomínáme, že tento sympatický Kubánec zavítá již 17. června 2012 do pražské Tipsport Areny. Vstupenky v cenové relaci 990 Kč – 2590 Kč jsou k dostání v síti Ticketpro.

   

  Napsat komentář

  Informace

  20. 04. 2012, 10:39


 • Nejnovější příspěvky

 •