• Pitbull s novinkou Hey Ma propaguje nové Rychle a Zběsile

  Pitbull je ten z interpretů, u nichž si občas říkáte, jak je vůbec možné, že někdo, kdo toho až tolik neumí, má tak neskutečný úspěch. Ať už jde o hostování u předních hudebníků současné pop music nebo i ten fakt, že většinu těch hudebníků dostane také na svá alba. Tak či tak, Armando Christian Pérez prostě umí a možná i díky jeho všestrannosti se s novou kolaborací zase dostal do soundtracku.

  Než se na soundtrackovou novinku k novému pokračování filmu Rychle a Zběsile podíváme podrobněji, je třeba také zmínit, že Pitbull už příští týden vydává novou desku s názvem “Climate Change“, přesně vyjde 17. března 2017 a jde již o neuvěřitelné desáté album, které tento holohlavý střelec slov stihl vyplodit. Na albu i tentokrát nechybí zvučná jména v roli hostů, těšit se tak můžete na jména jako Jennifer Lopez, Enrique Iglesias, Jason Derulo nebo R. Kelly.

  Novinka s názvem “Hey Ma” ale kupodivu součástí alba neni, objeví se pouze na soundtracku The Fate of the Furious. Jde o kolaboraci s dalším kolumbijským oblíbencem skrytým pod jménem J Balvin a svůj hlas přidala také odpadlice z dívčí skupiny Fifth Harmony, zpěvačka Camila Cabello. Výsledné snažení má také videoklip, ve kterém nechybí záběry z chystané filmové zběsilosti, která zamíří do kin už v dubnu.

  Napsat komentář

  Informace

  12. 03. 2017, 12:04


 • Nejnovější příspěvky

 •