• P!nk do světa poslala třetí singl Just Give Me a Reason

  Zpěvačka P!nk zažila v minulém roce velmi úspěšný comeback. Její deska byla přijata velmi kladně a už z ní vzešly dva velké hity. Bude úspěšný i ten třetí?

  Bavíme se samozřejmě o desce “The Truth About Love“, která vyšla na podzim loňského roku. Fanoušci na ní museli čekat od roku 2008, kdy vyšlo album “Funhouse“. Stálo to ale za to. První dva singly “Blow Me (One Last Kiss)” a “Try” rozhodně patří k těm, které si fanoušci dlouhou dobu budou pamatovat. Bude tomu tak i u novinky? Třetí singlovka s názvem “Just Give Me a Reason” je totiž na P!nk trošku netradiční, jelikož zpěvačka se nikdy ke spolupracím s jinými interprety moc nehrnula. Tentokrát tu ovšem máme hlas, který většina z vás už zná. Na novince se totiž podílí Nate Ruess. Jestli vám tohle jméno nic neřekne, tak asi stačí zmínit to, že tento zpěvák figuruje ve stále populárnější skupině Fun., která má úspěch asi hlavně díky hlasu Natea. Jak to téhle dvojce spolu ladí v pomalejší baladě? To se můžete přesvědčit nyní i vy. Venku je totiž videoklip, ve kterém si oba zahráli a vypadá velice působivě. Ostatně na klipy klade zpěvačka často velký důraz.

  Fanouškům snad ještě připomeneme, že P!nk letos zavítá opět do Česka. V rámci tour ke své desce vystoupí 10. května 2013 v pražské O2 Aréně. Lístky jsou stále k dispozici.

  Napsat komentář

  Informace

  06. 02. 2013, 11:42


 • Nejnovější příspěvky

 •