• Podívejte se na klip “DigiHrách” od kapely Kryštof a Xindla X

  Minulý týden jsme vás informovali o připravovaném klipu. Ostravskou skupinu Kryštof rozhodně není potřeba představovat. Patří mezi nejúspěšnější kapely v zemi a jejich hity jako “Obchodník s deštěm”, “Rubikon” nebo “Lolita” téměř zlidověly. Teď Kryštofáci v čele s Richardem Krajčem chystají song s Xindlem X. Xindl X poslední dobou se podílel třeba na písničkách The Tap Tap nebo Alžběty Kolečkářové.

  Tyto dva současné české fenomény (Xindl X a Kryštof) společně nahráli song “DigiHrách”, který se objevuje na poslední desce “Jeviště” od kapely Kryštof. V posledních dvou týdnech spolu natáčeli videoklip k této skladbě. Písnička se opírá do současného životního stylu, poukazuje na uspěchanost a virtuálnost našeho života a režisér Jaroslav Fujt, který mimo jiné pro Xindla X točil velice úspěšnou “Láska v housce”, přišel se zajímavým nápadem, jak klip zpracovat.

  Richard Krajčo a Xindl X v klipu bojují v různých rolích mimo jiné právě jako čaroděj nebo voják OSN. Kdo z nich bude vítězem? Na to se teď můžete podívat s námi. Premiéra klipu proběhla 27. 7. ve 23:00 na youtube kanálu kapely Kryštof.

  Napsat komentář

  Informace

  27. 07. 2011, 23:01


 • Nejnovější příspěvky

 •