• Poslechněte si “The Catalyst” od Linkin Park

  Linkin Park, jedna z nejpopulárnějších kapel vůbec, měla dneska velký den. Premiéra jejich nového singlu proběhla před pár minutami po celém světě.

  Nové album ponese název “A Thousand Suns” a jeho vydání je stanoveno už na 14. září. Kapela slibuje možná nejrozmanitější nahrávku, album opět vzniká pod taktovkou Ricka Rubina. Chester spolupráci okomentoval slovy: “Na předchozí desce, byla Rickova výzva rozšířit vnímání toho jaká by naše hudba mohla být. “Tentokrát jsme si uvědomili, že nesejde na tom jak songy zní. Pokud se nám líbí a pochází od nás, je to Linkin Park.” Album bude obsahovat 15 songů.

  Změny a přípravy na nové album už jsou viditelné, kapela nahodila nový design jejich stránek. Pilotní singl “The Catalyst” měl premiéru dnes ve 20:30 na rádiu BBC, ve 20:45 se dočkali také posluchači českého rádia Evropa 2. Pokud jste ještě tento singl neslyšeli, možnost napravit to máte na myspace profilu kapely, kde byla novinka hned po premiéře umístěna. V brzkých dnech by se měl také objevit videoklip.

  Napsat komentář

  Informace

  02. 08. 2010, 21:18


 • Nejnovější příspěvky

 •