• Poslední parník Zlaté Prahy s Lubošem Novákem

  Chcete zažít skutečně originální party na Vltavě s tou nejlepší taneční muzikou? Pak pro vás máme jeden velmi dobrý tip. Vyražte na oblíbený parník Rádia Zlatá Praha, který opět vyplouvá a vy si na něm můžete užít nejlepší dávku taneční muziky a jako bonus se kochat krásným pohledem na Prahu z vody. Přijďte si pro jedinečný zážitek a symbolicky zakončit letošní plavební sezónu!

  Rádio Zlatá Praha žene své párty na Vltavě ke svému konci. Sezóna končí, ale než se tak stane, tak přijde ještě rozloučení ve velkém stylu! Těšit se můžete na poslední letošní plavbu, kterou nemůže ukončit nikdo jiný než mistr Luboš Novák, který rozjede svoje novoty a zaručené hity nejen ze staniční hitparády Zlaťáky na palubě. Vyplouváme již 21. září 2012 ve 20:00, jako vždy jde o parník Tyrš z Rašínova nábřeží (zastávka Palackého náměstí, poté stačí sejít na náplavku a zde už parník najdete bez problémů). Připravte se na úžasnou zlatopražskou noc plnou té nejlepší taneční muziky!

  Vstup na parník stojí opět pouhých 150,- Kč! Prodej vstupenek probíhá před plavbou a návrat zpátky na břeh bývá před půlnocí. Takže neváhejte, víc šancí už letos mít nebudete, tak přijďte i vy přispět ke skvělé atmosféře! Navíc je pro hosty připraveno překvapení jako poděkování za účast, ovšem kdo si ono překvapení vychutná, tak o tom už rozhodne jenom osud…

  Přidejte se k oficiální události akce na facebooku

  Napsat komentář

  Informace

  18. 09. 2012, 21:03


 • Nejnovější příspěvky

 •