• Praha se i na jaře 2013 dočká svého trance svátku

  Datum 13. 4. 2013 by si měli všichni fanoušci elektronické taneční hudby, především pak hudebního žánru trance, zapsat červeným písmem do svých diářů! Přesně po roce obsadí produkce Trancefusion opět celý Průmyslový Palác a nabídne svým fanouškům svěží vítr a pestrou show za účasti mnoha světových hvězd tohoto hudebního žánru.

  Veškeré prostory Průmyslového Paláce (levé i pravé křídlo, střední hala i rozlehlé foyer) s celkovou plochou přes 12 tisíc metrů čtverečních se promění v jeden velký festival taneční hudby a fanoušci si rozhodně přijdou na své. Celkem v paláci vyrostou 2 velké rovnocenné stage, na nichž se během desetihodinového tanečního maratonu představí více jak 14 trance světových DJs. Praha se jako při každé Trancefusion může jen pro tuto noc těšit na několik jmen, která si v Čechách odbudou svou premiéru! Produkce Trancefusion před dvěma týdny vyhlásila anketu, koho by si fanouškové přáli na jarní edici a i výsledky této ankety se ve složení line upu zčásti promítnou. Již v tuto chvíli lze prozradit, že stage ve střední hale bude určená pro milovníky svižnějšího BPM i tvrdších hudebních stylů.

  Počínaje dneškem oznámí pořadatelé každý týden několik jmen, která se na této edici představí. Kompletní line up bude znám nejpozději do konce září, ještě před vypuknutím podzimní Trancefusion Autumn.

  K dispozici bude návštěvníkům nespočet barů, stánků s občerstvením a upomínkovými předměty, prostorné vyhlídkové terasy ve střední hale, venkovní terasy pro kuřáky včetně kuřácké lounge ve foaer s třetí stage, dostatečná kapacita toalet a šaten, relax pointy, game zóny, rozlehlé VIP prostory a mnoho dalších překvapení určených fanouškům Trancefusion z celého světa.

  Navíc se spuštěním předprodeje přichází s limitovanou nabídkou koupě spojené vstupenky (combo ticket) na Trancefusion Autumn 29.9.2012 v Průmyslovém Paláci (Cosmic Gate, tyDi, Lange, Kai Tracid, Alex M.O.R.P.H., Bryan Kearney, Artento Divini a další hvězdy) a na tuto jarní Trancefusion v Průmyslovém Paláci za zvýhodněnou cenu pouhých 1.300,- Kč celkem! Za cenu, která je shodná s cenami konkurenčních akcí, kde zažijete 6 DJs, tak máte možnost zažít 14 světových hvězd ve dvou termínech! Majitelé již zakoupených vstupenek na podzimní edici mají možnost zakoupit si vstupenku na jaro 2013 za 750,- Kč pro uplatnění této slevy piště na HYPERLINK “mailto:info@ticketstream.czinfo@ticketstream.cz s uvedením referenčního čísla zakoupené vstupenky). Stejně tak se tímto dnes spouští předprodej samostatných vstupenek a cena v první limitované vlně činí 850,- Kč.

  TRANCEFUSION – ta správná transfúze do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.

  Více informací na www.trancefusion.cz nebo na on.fb.me/TRANCEFUSION

  Vstup pouze od 18ti let.

  Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz od 23. 8. 2012.

  Klasická vstupenka – první vlna 500 ks za 850 Kč včetně veškerých poplatků, dále pak 890 Kč, 990 Kč, 1090 Kč a 1190 Kč na místě.

  GOLDEN VIP prvních 30 ks za 1690 Kč, dále pak 1890 Kč, 1990 Kč, 2090 Kč a 2190 Kč.

  DIAMOND VIP prvních 30 ks za 2690 Kč, dále pak 2890 Kč, 3090 Kč, 3190 Kč a 3490 Kč. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru. Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete na www.trancefusion.cz

  Přímý link na předprodej www.ticketstream.cz/trancefusion nebo objednávejte na čísle 734 538 699. Vstupenky na dobírku objednávejte na tickets@trancefusion.cz, poplatek 84,- Kč.

   

  Official after party – STUDIO 54, Hybernská 38, Praha 1

  Napsat komentář

  Informace

  24. 08. 2012, 19:34


 • Nejnovější příspěvky

 •