• Představujeme Vám kompletní umělecké obsazení VANDIT NIGHT!

  Citadela & Trancefusion uvádí

  (CZ)
  VANDIT NIGHT
  Pátek 12. prosince 2014, 20:00–6:00
  Forum Karlín, Praha 8

  Paul van Dyk a jeho VANDIT Night přijíždí do Prahy dva týdny před Vánocemi!
  Citadela & Trancefusion spojily síly a nastartují předvánoční sezónu velkou peckou!
  V pátek 12. prosince uvádíme jedinečnou párty legendárního producenta Paula van Dyka ve Foru Karlín v Praze! Představujeme Vám kompletní umělecké obsazení.

  PAUL VAN DYK (DE)
  Slavný DJ a producent Paul van Dyk, který se po dlouhá léta drží na špičce světové elektronické taneční hudby, zamíří do Prahy. V novém multikulturním komplexu Forum Karlín bude 12. prosince headlinerem vlastní populární taneční akce VANDIT NIGHT. Van Dykova kaoncertní turné napříč všemi kontinenty bývají pravidelně vyprodána, k čemuž jistě přispívá i jeho úspěšná producentská kariéra: spolupracoval s hvězdami jakými jsou Depeche Mode či Justin Timberlake. Milovníky tanečního mága, který ve svém stylu posbíral desítky prestižních cen nebo i nominací na Grammy, jistě potěší i to, že kompletní obsazení této vánoční akce vybíral právě on a sám na akci vystoupí v exkluzivním 3 hodinovém setu!

  BEN NICKY (UK)
  Ben Nicky je jednou z nejprogresivnějších postav taneční scény, kromě aktivního hraní po celém světe je Ben také úspěšným producentem, promotérem a v neposlední řadě také majitelem labelu. A právě jeho tracky se dostaly už záhy po startu jeho producentské kariéry do popředí zájmu – kromě mnoha fanoušků taneční hudby oslovily i mnoho dalších významných jmen scény – v první řadě však samotného Nickova “guru” – Paula van Dyka. Ten si jeho nesmírného talentu a obrovského nasazení všiml a v roce 2009 dal Benovi velkou šanci, a to vydat skladbu “Special Moment” u jeho Vandit Records. Právě tento okamžik znamenal v Benově DJském životě obrovský posun. Ben Nicky je dnes stále oblíbenější, o čemž svědčí i jeho vystoupení po celém světě, na všech významných eventech. A jedním z nich bude i Vandit Night v Praze.

  JORDAN SUCKLEY (UK)
  Rezident prestižní stanice BBC Radio 1 si během své kariéry získal mnoho fanoušků. Hrál po celém světě na celé řadě významných akcí – za zmínku stojí Creamfields, Cream Ibiza, Full On Ferry Ibiza, Global Gathering…lidé ho pro jeho charizmatické vystupovaní doslova milují. Zlomem v jeho kariéře byl track vydaný společně se Simonem Pattersonem “Vanilla” na Spinnin’s Reset Record. Právě tato skladba udělala z Jordana hvězdu světového formátu, které si všimli i ostatní respektovaní DJs a producenti. Mezi nimi i Paul van Dyk, který Jordana pravidelně zařazuje do line upu své Vandit Night.

  MAARTEN DE JONG (NL)
  Rezident Paul van Dykova labelu Vandit Records, respektovaný a talentovaný holandský DJ a producent. Už jeden z jeho debutních tracků “Massive” se setkal s velkým zájmem a hlavně s podporou tří velkých jmen tranceové scény – Maartenova talentu si všimli Paul van Dyk, Armin van Buuren a Tiesto. A právě s Paulem van Dykem Maarten začíná úzce spolupracovat i do budoucna. Vydává několik veleúspěšných tracků na Dykově labelu a také se pravidelně účastní významných tranceových eventů v popředí s Paulem van Dykem. Vám se ukáže právě na jeho Vandit Night v Praze.

  STEFAN DABRUCK (DE)
  Stefan Dabruck se na taneční scéně pohybuje více než 13 let. Je zakladatelem labelu WePlay, který se stal dva roky po sobě nejlepším tanečním labelem, spolupracuje s mnoho zvučnými jmény hudebního světa, jako jsou Axwell ,Steve Angello, Laidback Luke, Bob Sinclair, Lenny Kravitz,  nebo Paul van Dyk. Právě poslední jmenovaný – Paul van Dyk – Stefana představí na své Vandit Night i českému publiku.

  WOODY VAN EYDEN (NL)
  DJ, manažer kubu, promotér, producent. Skutečný veterán na taneční scéně, jeho kariéra začala totiž už v 70. letech! Rodák z Holandska, který celý svůj život zasvětil hudbě. Zlomovým bodem v jeho Djském životě byla spolupráce s Andrém Tannebergerem, známým spíše jako ATB. Společně vydali ATBho veleúspěšný hit “Killer” a jejich charitativní projekt United Deejays (skladba Too Much Rain) je posunul také do popředí zájmu. Další jméno, za které se postavil i legendární Paul van Dyk a které uslyšíte v Praze na Vandit Night.

  Českou scénu zastoupí MICHAEL BURIAN, šéf Bohemian Recording a DJ, a THOMAS COASTLINE, rezident Trancefusion.
  Kromě tohoto exluzivního lineupu můžete očekávat vánoční dekorace a to vše ve zbrusu novém multifunkčním prostoru Fora Karlín. Nezapomeňte, že akce Vandit Night bývají vyprodány velmi rychle, proto doporučujeme si koupit vstupenku co nejdříve.
  EXKLUZIVNÍ předprodej v síti TIcketpro:
  http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/1351321-Vandit-night.html

  Nejnovější informace najdete průběžně na facebooku:
  UDÁLOST http://bit.ly/vanditnightfacebook

  ——————————————————————————————————————————————————

  Citadela and Trancefusion present:
  (ENG)
  VANDIT NIGHT
  Friday, December 12, 2014 – 8 PM – 6 AM
  Forum Karlin, Prague 8, Czech Republic

  Paul van Dyk and his VANDIT Night comes to Prague just 2 weeks before Christmas!
  Citadela & Trancefusion joined forces and start the holiday season with a bang!  Friday, December 12 we will bring the unique party of legendary producer Paul van Dyk to Forum Karlin in Prague!  We are looking forward to this ‘’Christmas’’ Vandit Night!  The line-up for this night is very color- and powerful!

  Legend and VANDIT NIGHT chef PAUL VAN DYK himself choose this line up himself and has invited those DJs and producers that recently inspired him the most.
  From the UK for example we welcome BEN NICKY and JORDAN SUCKLEY.  Both are doing extremely well with their productions and had a great summer already. Ben just played the legendary Nature One festival in Germany and Jordan joined Aly and Fila for the Future Sound of Egypt 350 celebrations at Space in Sharm el Sheikh Egypt.

  Great names from the ‘VANDIT Records Stable’ are MAARTEN DE JONG, STEFAN DARBUCK,
  WOODY VAN EYDEN and of course PAUL VAN DYK himself. All of these guys will take you on an epic ride through electronic music, goosebumps guaranteed!
  The icing on the cake is formed by nobody less then Bohemian Recordings label boss and excellent DJ and producer MICHAEL BURIAN and Trancefusion resident DJ THOMAS COASTLINE!
  Besides this exquisite line up there will be stylish Christmas decorations and all of this in the brand new multicultural venue of Forum Karlin.  Please be aware that all previous VANDIT NIGHT events were sold out very fast so get your tickets now!
  Exclusive presale via Ticketpro:
  http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/1351321-Vandit-night.html

  Or check the great accommodation and ticket offers by our friends of Festicket:
  http://www.festicket.com/festival/vandit-night/

  Check the event on Facebook for the latest news:
  http://bit.ly/vanditnightfacebook

  Napsat komentář

  Informace

  19. 08. 2014, 11:21


 • Nejnovější příspěvky

 •