• Rapper David Steel posílá z věznice novou výbornou skladbu “Náhrdelník”

  Přední jméno zlínského rapu David Steel, který byl v dubnu roku 2011 zatčen za to, co stát odpouští jen velmi nerad, totiž z krácení daně, na kterém ho měl ještě s dalšími třemi muži ošidit nejméně o 26 miliónů korun, vydává novou píseň za alba “Scorpion“.

  “Finanční prostředky ve výši DPH, kterou by jinak museli státu odvést, si ponechávali pro osobní potřebu. Způsobili tak škodu nejméně 26 milionů korun. Předpoklad však je, že pachatelé způsobili škodu mnohonásobně vyšší.”
  Deník.cz

  A tak je David Steel už rok a půl ve věznici na Pankráci. I přesto však dokázal se zpěvačkou Martinou Balogovou, účastnicí Česko hledá Superstar nahrát píseň a natočit k ní videoklip. Oba dva prvky jsou úžasné a napříč tomu, že přiliš neholduji rapu a ve své hudební sbírce mám jen mé největší klenoty, by se tato skladba dala hravě zařadit mezi ně. Ikdyž Martininy zpěvácké vsuvky se podle mne do písně nehodí. Skladba nese název “Náhrdelník” a David Steel ji komentuje slovy: “…tak jako vy mi dáváte sílu tady, i já vám to chci nějakým způsobem vrátit, a myslím si že nejlepším způsobem bude moji hudbou.”

  Napsat komentář

  Informace

  23. 07. 2012, 15:21


 • Nejnovější příspěvky

 •