• Rebelka Ke$ha komentuje vydání nového alba

  Ke$ha, 25 letá zpěvačka z USA, která ve světě prorazila písní “TiK ToK” se v časopise Rolling Stone vyjádřila k novému albu, které bude nejspíše osobitější, než kdy jindy.  Na nové a zatím nepojmenované desce spolupracuje s producentem Dr. Lukem.

  “První dvě písně pojednávají o párty,  což jsou krásné, kouzelné součásti života. Ale některé písně na nové desce jsou osobní a citlivá” nechala se slyšet zpěvačka. “V albu můžete také slyšet více hudby, kterou poslouchám, když ležím v posteli. Nechci prohlašovat, že je to rocková deska, ale kromě toho, že to je zas***ě (f**king) dobré, si to můžete nazývat, jak chcete. ”

  “Chci, aby to bylo mix toho, co koluje v rádiu a co poslouchám ve svém volném čase…”

  “Někteří lidé si nebyli jisti, jestli budu moci zpívat. Na této desce jsem řekla: “Nechme triků a nechte mě, se vyřvat.””

  Nové album od Ke$hy by mělo vyjít v druhé polovině tohoto roku. Podle mě to ale nebude takový slaďák, jak o něm autorka mluví – to mi k ní prostě nejde. Pokud ale ještě stále nevíte, kdo vlastně tato zpěvačka je (s největší pravděpodobností jste se v roce 2009 vyhýbali komerčním rádiím a televizím), pustťe si od ní píseň “TiK ToK“.

  Napsat komentář

  Informace

  21. 07. 2012, 15:45


 • Nejnovější příspěvky

 •