• Rihanna feat. Lady Gaga, chytrý marketing nebo hodně nepovedený trik?

  Celé to působí úplně jednoduše, začínající zpěvačka se chtěla zviditelnit a zkusila to moderní cestou, že na youtube přidala video a obrázky těchto dvou zpěvaček, což byla záruka toho, že si tento track přehraje hodně videí. To skutečně vyšlo. Toto “video” má na youtube neuvěřitelných 4,5 miliónů shlédnutí! (viz zde) Jak zpěvačka Eva Simons, která je skutečná interpretka tohoto tracku, viděla, že má singl takovou oblibu, tak u videa přepsala informace, ve kterých uvedla odkaz na svůj web.

  Eva Simons, pětadvacetiletá zpěvačka, která pochází z Amsterdamu a tento originální způbob, jak se proslavit vymyslela, je skutečný interpret písně “Silly Boy“. Nabízí se ale otázka: Byl tenhle tah k něčemu? Plno lidí si tuhle píseň zapamatuje jako nevydaný singl od Lady Gaga a Rihanny a popisky na youtube vůbec nečte nebo to video prostě viděl v době, kdy tam ještě popisek o žádně Evě Simons nebyl. Nehledě na skutečnost, že i plno rádií začlo tento singl hrát skutečně jako Rihanna feat. Lady GaGa či naopak, dokonce i u nás (Evropa 2 Hot, vlna rádií Kiss, Free Rádio,…). Byla to zkutečně dobrá cesta, jak se zpropagovat? Uvidíme, jestli se ledy pohnou po vydání videoklipu k tomuto tracku. Každopádně při pohledu na last.fm server, který zaznamenává přehrání hudebních souborů jednotlivých uživatelů je výsledek více než jasný. Eva Simons má lehce přes 1000 přehrání, zatímco Rihanna feat. Lady Gaga je již za hranicí 6000 přehrátí + 11000 přehrátí za pojmenování Lady Gaga feat. Rihanna.

  No, 17000 proti 1000 mi přijde hodně chabý výsledek, holt tyhle lži se nevyplácí a vydávat svůj track pod jménem někoho mnohem slavnějšího? Nesmyslná propagace… Skutečná verze je tedy toto a kdyby tomu někdo stále nevěřil, tak přidávám důkaz (zde), takže přetagovat, vážení..

  Napsat komentář

  Informace

  28. 07. 2009, 18:08


 • Nejnovější příspěvky

 •