• Rihanna již plánuje nové turné a album

  Ode dnes tmavovlasá zpěvačka Rihanna v rozhovoru pro britské rádio Capital FM prozradila, že již chystá nové turné a dokonce i album!

  Rihanna své zatím poslední album “Talk That Talk” vydala koncem listopadu 2011, pořádně ještě ani nestačila album propagovat, vydala z něj zatím pouze jenom tři singly, včetně veleúspěšného “We Found Love” a již plánuje nové, v pořadí její sedmé studiové album.

  Podobně je na tom i s plánováním dalšího celosvětového turné. Své poslední tour, pod názvem názvem Loud Tour, ukončila 21.12.2011 v Londýně. Jak je vidět, tak Rihanna je pilná jako včelka. Jenže nic z toho nebude dříve než v roce 2013. Rihanna totiž chce, aby to bylo něco “velkého”.

  O svém novém albu Riri řekla: “Už přemýšlím o nové desce, jsem multifunkční člověk. Právě vytváříme zvuk. Texty a melodie děláme až potom.”

  Dodala: “Turné. Vyjedeme na nové tour příští rok. Tento rok budeme trávit čas plánováním, abychom si byli jistí, že to bude větší, než cokoli, co jsme kdy udělali, něco působivého, něco jiného, aby moji fanoušci mohli být více nadšení. Ale je moc brzy o tom mluvit.”

  Během jejího posledního turné Rihanna navštívila i Prahu a to konkrétně 7.12.2011 ve vyprodané O2 aréně. Rihanna předvedla skvělou, nezapomenutelnou live show před 18 000 diváky. Zazpívala své největší hity a přidala i nějaké covery. Předskokana jí dělal DJ Calvin Harris, který spolupracoval na výše zmíněném songu “We Found Love”.

  Tak uvidíme, co pro nás Rihanna chystá na příští rok. Každopádně se máme na co těšit.

  Napsat komentář

  Informace

  01. 04. 2012, 21:02


 • Nejnovější příspěvky

 •