• Rihanna má nový klip “S&M” a v prosinci vystoupí opět v Praze

  Jednoznačně nejproduktivnější zpěvačka současnosti. Tak by se dala popsat Rihanna, která už nás bez přestávky zahrnuje haldou hitů několik let bez přestávky. V éteru ještě rotuje její poslední singl “What’s My Name?” z poslední desky “Loud“, která vyšla loni v listopadu, ale také hit z produkce Davida Guetty s názvem “Who’s that Chick“.

  Zpěvačka představila nový singl ze své poslední desky a navíc bylo dnes zveřejněno něco velmi podstatného pro všechny její české příznivce. Zpěvačka přijede už podruhé do Prahy! Vystoupila zde již v roce 2008, ale vystoupení nebylo zvládnuto zrovna dobře a bylo hodně krátké, tentokrát pořadatelé Live Nation slibují podstatně lepší a větší show. Pokud jste fanoušci Rihanny, určitě buďte ve střehu. Koncert se uskuteční 7. prosince v pražské O2 Areně. Vstupenky jdou do prodeje 14. února na Sazkaticket.cz a jejich cena by se měla pohybovat v rozmezí 990 – 1690,- Kč. Koncert slibuje také speciálního hosta, o koho půjde zatím není známo, ale na odtajnění je ještě skutečně hodně času.

  Kromě koncertu Rihanna také představila nový singl, výběr padl na “S&M” a Rihanna se v něm opět představuje jako pořádná divoška. Na klip se můžete podívat díky oficiálnímu youtube kanálu zpěvačky.

  Napsat komentář

  Informace

  01. 02. 2011, 14:00


 • Nejnovější příspěvky

 •