• Rozhovor s novou pražskou skupinou Sound Geeks

  Česká klubová senzace toho roku, která již na záčátku své kariéry vystupovala v SASAZU a dalších pražských klubech se na konci tohoto roku chystá do Polska. Že tuto partičku neznáte? Tak koukněte na youtube, kde jejich první singl “Life of the Party” shlédlo víc jak 130 tisíc lidí, to je slušné skore na underground seskupení!

  rozhovor je anglicko-český

  Hi Guys! For the first time I have basic question. Say something about you..for people what never hear about you. When did you start sing?

  Jared: We’re a two man band: Sound Geeks. We produce, write and perform of our music. When we met we started exploring some different music and combined our styles to make on unique sound.

  Aseem: We’re music lovers, our parents loved music, it is in our blood.

  You released new EP one months ago. Is it your first EP?

  Aseem: This is our first EP as Sound Geeks. Before we met, we released other EPs individually.

  Jared: Both of us have hip-hop backgrounds. Also we’ve been producers for awhile.

  New videoclip.. I heard that was shoot in Serbia. Why here? 

  Jared: Photographer and director Danilo Vasic reached out to us and offered to do a video for the Watchers. He’s from Serbia, so he knows all the cool locations there to shoot. Actually, we were filming in what is basically a man made desert outside of Belegrad, and we were also shooting in a small town named Sombor.

  Have you got any new gigs? There is time for you promo..have you got any websites where have you news about you and yours gigs?

  We’re playing in Poznan, Poland december 9th. We’ll be in KU Bar and Lounge November 2nd to spin some records. Right now we’re focusing on making videos for all the songs on Kick Def Mary EP and we’re also beggining to put together a full album. Check us out here : …

   

  Čau Jarede & Aseeme. Na začátek mám pro Vás jednoduchou otázku a taky se představte se lidem, co  Vás neznají. Kdy jste začali zpívat?

  JARED: Jsme skupina o dvou chlapech.. jmeném Sound Geeks. Produkujem,píšeme a zpíváme naši hudbu. Když jsme se potkali, začali jsme prozkoumávat odlišnou hudbu a kombinovali naše styly a tvořily unikátní sound.

  ASEEM: Milujem hudbu stejně jako naši rodiče. Máme ji v krvi.

  Před měsícem jste vydali nové EP. Bylo to Vaše první?

  A: Tohle bylo naše první za Sound Geeks, ale předtím, než jsme dělali na společných věcech jsme už každej svoje EP vydali.

  J:  Dříve jsme byli také krátce hiphopoví producenti.

  Nový klip .. Slyšela jsem, že jste ho točili v Srbsku, proč právě tam?

  J: Fotograf a režiser Danilo Vasic nám poradil, ať uděláme video k singlu “the Watchers”. Je ze Srbska, takže tam zná všechny zajímavý místa, kde by se dalo točit. Klip jsme natáčeli v umělé poušti za Bělehradem a také v malém městě jménem Sombor.

  Čeká Vás v blízké době koncert, kde Vás  můžou v blízké době fanoušci vidět? Máte nějké webovky, kam dáváte novinky a koncerty?

  Hrajeme v polské Poznani 9.prosince. Těd v pátek 2.listopadu budeme dělat Dje v pražském KU Baru . Teď se zaměříme na to, abych udělali videoklipy na všechny songy na EP “Kick Def Mary” a také začínáme dávat dohromady celé album.  Tady všude nás můžete najít : 

  http://facebook.com/thesoundgeeks

  http://soundcloud.com/sound-geeks/sets/kickdefmary 

  http://soundgeeksmusic.com

  Napsat komentář

  Informace

  29. 10. 2012, 20:59


 • Nejnovější příspěvky

 •