• Rozhovor s Pavlem Calltou

  Třiadvacetiletý zpěvák z České Lípy, který již od mala, díky své mamince a hlavně talentu, zkouší prorazit v hudbě. Má za sebou několik kapel, ale až tento rok si ho všimlo vydavatelství, pod kterým vydává svůj první klip a jeho solová dráha se začíná slušně rozjíždět. Bude “Ve Hvězdách” konkurovat Vánočním písním, které v nedávné době vypustili Janek Ledecký a Xindl X?

  Ahoj, minulý rok Tě čtenáři Nejhudby mohli vidět v Talentu. Co se změnilo od té doby až po vydání prvního singlu Ve Hvězdách? 

  Od Talentu jsem makal na kytaře a zlepšoval jsem se ve zpěvu a hlavně skládal nový songy. Složil jsem jich nespočet a stále skládám. Můj první plně složený song (hudba i text) můžou posluchači najít na youtube pod názvem “Pavel Callta – Gotta Go On” … to je zrovna song o rozchodu. Také jsem poznal pár úžasných lidí, se kterými spolupracuji, jako je třeba můj manager Lukáš Rychtařik nebo můj producent Sadluck.

  Máš první singl a hned Vánoční, to je skoro snový začátek kariéry ne?

  Vždycky jsem chtěl mít svůj vánoční song a klip a teď se mi vlastně splnil jeden z mých snů. Uvidíme, jestli se to bude líbit i posluchačům. Premiéra vánoční klipu bude zítra večer na Youtube 🙂

  Kdo všechno se podílel na videoklipu a jaké bylo natáčení? 

  Na videoklipu se podílel můj skvělej kamarád a producent Sadluck, který celý klip kameroval, stříhal a produkovat, úžasná herečka Andrea Kerestešová, která si v klipu zahrála hlavní roli a můj letitý kamarád a herec Jarek Hylebrant, kterého nyní můžete vidět i v novém filmu “7 Dní Hříchů”. Natáčení bylo trochu bláznivé, ale nezapomenutelné. Všichni jsme si sedli a byla sranda. Po natáčení Andrea letěla do Číny a jelikož nestíhala letadlo, musel jsem jí v noci hodit z Krkonoš do Bratislavy 😀 Ale vše dopadlo dobře, odletěla, já se v pohodě vrátil, byť velmi unavený, do Prahy.

  Skládáš si písničky sám, nebo ti s tím někdo pomáhá? Plánuješ vydat CD?

  Písničky si skládám sám i můj producent. Funguje to tak, že já složím hudbu na kytaru a text a Sadluck produkuje hudební aranž. Poté se to nahraje, celé zmixuje a je na světě nová písnička. V březnu příštího roku plánuju cd, ale jestli vše půjde podle plánu, to je ve hvězdách.

  Kde všude o tobě fanoušci můžou najít info, jak o hudbě, tak i koncertech? Díky za rozhovor! 🙂

  Všechny informace o mě, o vystoupeních a nových songách najdou na mé oficiální “music page” na Facebooku normálně pod mým jménem Pavel Callta nebo na stránce osobnosti.cz. Webové stránky si plánuji dělat po novém roce. Taky moc děkuju 🙂

  Napsat komentář

  Informace

  19. 11. 2012, 20:56


 • Nejnovější příspěvky

 •