• Shrnutí o Trancefusion Ocean of Love, přečtěte si detaily

  Sobota 13. 4. 2013, 19:15 otevření paláce, 20:00 start programu, 06:00 konec
  Průmyslový Palác (všechna křídla), areál Výstaviště Holešovice, Praha 7

  DJs: ATB, Richard Durand, John O’Callaghan, Orjan Nilsen Simon Patterson, Menno de Jong, Shogun, Talla 2XLC, Omnia, A.S.Y.S., Heatbeat, Organ Donors, Andrew Rayel, Josh Gallahan
  Hosté: Sarah Howells, Julie Thompson – LIVE

  Již za 6 týdnů se uskuteční v Praze dlouho očekávaná akce Trancefusion s řadou světových hvězd taneční scény! Přinášíme vám horké novinky, které se této akce týkají.

  OZNÁMENÍ CZ/SK STAGE:
  Stejně jako na všech edicích vyroste ve foyer Průmyslového Paláce komornější stage, která tentokrát bude patřit českým a slovenským trance DJs. A kdo si zahraje na této stage?
  NIFRA, THOMAS COASTLINE, RE-ORDER, SPARK7, N-RICO, DUSK a NICLAS

  ROZDĚLENÍ JEDNOTLIVÝCH HLAVNÍCH STAGE:
  Tato edice nese název „OCEAN OF LOVE“ a dvě hlavní stage vyrostou v Pravém křídle a ve Střední hale. Obě stage ale budou mít úplně jiné hudební pojetí. Právě stage ve Střední hale by měla být lákadlem pro milovníky svižnějšího BPM a tvrdšího stylu. Stage v Pravém křídle by měla být určitým protipólem. A jak budou jednotlivé hlavní stage vypadat?
  V Pravém křídle bude umístěna HEAVEN STAGE, která se ponese na vlnách té pravé nebeské lásky. Tomu budou odpovídat dekorace, jednotlivé performance i celková stavba této stage.
  Ve Střední hale bude naopak vybudována HELL STAGE! Stage bude umístěna uprostřed haly a bude přístupná ze všech stran. I zde by měly dekorace a celkové pojetí odpovídat názvu HELL.
  Již v nejbližší době přineseme 3D vizualizace obou stage.

  TRITONAL NAHRADÍ ORJAN NILSEN:
  S velkým politováním oznamujeme, že Tritonal nemohou vystoupit z důvodu nepříznivého časového harmonogramu v sobotu 13.4. 2013 na party Trancefusion v Praze. Omlouváme se všem jejich věrným fanouškům, kteří se na ně na tomto eventu těšili a momentálně již usilovně pracujeme na stanovení náhradního termínu.

  Zároveň jsme se okamžitě snažili na vzniklou situaci adekvátně reagovat a sehnali jsme pro fanoušky Trancefusion náhradu v podobě světové hvězdy, která je právěm považovaná za jednoho z nejlepších trance producentů současnosti! – ORJAN NILSEN!
  Hell stage zároveň posílí Dave Schiemann!

  HYMNA TRANCEFUSION:
  Stejně jako vloni se i letos ujal úkolu složení oficiální hymny Trancefusion jeden z headlinerů akce Richard Durand. Tentokrát nese jméno „DESTINATION PRAGUE“

  Napsat komentář

  Informace

  06. 03. 2013, 17:50


 • Nejnovější příspěvky

 •