• Solarstone & Clare Stagg – The Spell

  Britský projekt Solarstone má před sebou nabitý rok. Práce na očekávaném novém studiovém albu jsou v plném proudu a fanoušci jsou teď naladěni ještě víc. Spolupráce s folkovou zpěvačkou Clare Stagg, která originál tracku In The Spell nazpívala jako kldiný track s kytarou, se povedla více než dost. Tento klasický trance, který není zkažený žádným jiným stylem hudební scény, jak se poslední dobou stává, je skutečně oblíbený a zazněl také v radioshow “A State of Trance” od Armina van Buurena. My si ho v krátké recenzi představíme.

   

  Solarstone & Clare Stagg – The Spell (Solarstone Pure Mix) 9,5/10

  Kdo by to byl řekl. Po spolupráci s Harrisem C na úžasném Ultraviolet je zde další kouzelný track, The Spell, na kterém se vokálově podílela Clare Stagg. Skvělý text výborně dokresluje energický sound, který je doplněn svižným beatem. Na Solarstone Pure Mixu oceňuji zvláště nabitý refrén, který se v tracku opakuje hned několikrát. Zvuková stránka tracku je rovněž výtečná, velké plus patří Solarstone hlavně za důležitou věc, která na oblíbenosti The Spell jen a jen přidává, a to že udrželi singl v příjemné trancové “linii” a není ovlivněn ani oblíbeným stylem dnešních trance producentů – housem. Z této oficiální verze od Solarstone vychází také zkrácená Radio Edit verze a také nevokálový Pure Dub, který je o chlup lepší, než vokálová verze.

   

  Solarstone & Clare Stagg – The Spell (Pulser Remix) 8,9/10

  Zpočátku tajemný a pro lidské ucho jistě rozmanitý trance sound se v tomto tracku promění na velice příjemný party track, místy s nádechem upliftového a baleárského trancu. Tvrdý beat od britského Pulsera dává správně najevo, že se nejedná o žádný nepovedený kousek, ale o úspěšný remix výborného singlu.

   


   Projektu Solarstone se další zářez do jejich plánovaného alba povedl zneměnitě a šli bychom sami proti sobě, kdybychom tento track ohodnotili negativně. Lahodný energický sound doplněný výtečným vokálem dělá z The Spell skutečnou bombu, která bude jistě bodovat v letošních letních měsících. Doufejme, že Solarstone představí v nejbližší době i videoklip k tracku, zatím se můžeme kochat jen audiem  🙂 Celkově hodnotíme za 9,2!

  Napsat komentář

  Informace

  12. 05. 2012, 21:17

  9/10


 • Nejnovější příspěvky

 •