• Švédská kráska Loreen zazpívá v prosinci v Praze

  Švédská kráska s marockým původem vystupující pod uměleckým jménem LOREEN se v České republice představí vůbec poprvé 4. prosince v pražském klubu Roxy. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro od 16. srpna, 12.00.

  Popová zpěvačka a hudební producentka Loreen, vlastním jménem Lorine Zineb Nora Talhaoui, narozená marockým rodičům ve švédském Stockholmu, si získala srdce miliónů diváků skrze televizní soutěž Eurovision Song Contest 2012 se svojí zatím nejúspěšnější skladbou Euphoria, která soutěž vyhrála na celé čáře. Že je její tvorba opravdu skvělá potvrzují jak kritici, tak i množství nejrůznějších nominací a ocenění prestižních jmen – např. MTV Music Awards, Grammis, World Music Awards a další.

  “Zpěvačka Loreen je rozhodně na raketovém vzestupu, aktivně se podílí na tvorbě nové hudby, nebojí se zkoušet nové věci a je absolutním miláčkem švédského publika. Moc se těšíme, co nám předvede v Praze!” řekl jeden ze zástupců pořadatelské agentury Fource Entertainment.

  Nepropásněte skvělou show Loreen v Roxy 4. prosince. Vstupenky zakoupíte v síti Ticketpro.cz. Cena vstupenek 395.- + poplatky.
  FB event: https://www.facebook.com/events/181633435348404/

   

  Napsat komentář

  Informace

  06. 02. 2013, 10:20


 • Nejnovější příspěvky

 •