• Therapy Sessions CZ – osmý ročník světové D&B párty v Českých Budějovicích!

  Světoznámé šílenství THERAPY SESSIONS letos již po osmé vypukne v Českých Budějovicích! Drum&bassový nářez se po několika ročnících vrací na místo zrodu, do KD Vltava, s datem konání 24. 10.2014. Jako každý rok pro vás Beatz.cz ve spolupráci s Anger Managementem namíchali tu nejúčinnější a nejtřaskavější směs headlinerů! Připravte se na tři zahraniční premiéry pod značkou Therapy Sessions CZ (jedno z těchto tří jmen letos vystoupí poprvé v ČR) a jeden fanoušky dlouho požadovaný návrat! Jedno je jisté už teď – bude to neskutečná řežba!

  Letošní terapie bude zaměřena speciálně na osoby s nutkavou potřebou pohybu v 3/4 rytmu dosahujícího tempa okolo 180 bpm, doprovázeného hlubokými tóny podprahově působících basových linek. Ty nejúčinnější terapeutické metody uvede do praxe mezinárodní tým vybraný na základě přísných kritérií. Na naší párty s oblibou představujeme nové zahraniční umělce z oblasti tvrdého a temného drum&bassu, takže se těšte celkem na tři premiéry pod značkou

  Therapy Sessions CZ (jedno z těchto tří jmen letos vystoupí poprvé v ČR) a jeden fanoušky dlouho požadovaný návrat! Na našem webu www.therapysessions.cz vám představíme jednoho headlinera po druhém. Prvním zveřejněným jménem je portugalský řezník FRAGZ, který přispěl do naší sbírky exkluzivních mixů – poslechněte si jeho ještě žhavou nálož tady: https://soundcloud.com/therapysessionsczofficial/therapy-sessions-cz-2014-exclusive-mix-by-fragz. Druhým zveřejněným je světoznámý českobudějovický producent a DJ, kterého zná snad každý fanoušek tvrdého drum&bassu a po dvouleté přestávce zahraje na českobudějovické Therapy Sessions CZ – FORBIDDEN SOCIETY!

  Také letos terapeutický účinek neskutečně energické hudby podpoří vizuální podněty v podobě unikátní dekorace a videoprojekce v režii Invert VJs. Na začínající DJs mající chuť odstartovat tenhle masakr čeká výzva v podobě DJ contestu. Těšte se na naplno rozjetý mejdan na dvou stagích, hlavní pódium ovládne nekompromisní zvuk umělců z různých koutů Evropy, druhá stage se ponese ve volnějším D&B rytmu a bude patřit známým DJs z jihočeských uskupení Beatz.cz, Breakbeat Bandits a Soundpolis.cz. Samozřejmostí bude VIP zóna i stánek s oficiálním Therapy Sessions CZ merchandisingem.

  Vstupenky za 250,- Kč plus 10% poplatek jsou již k mání v síti Ticketstream! Bez poplatku je zakoupíte ve všech kamenných pobočkách TempleStore. V prodeji jsou také limitované VIP lístky za 500,- Kč (+poplatek přes Ticketstream) zahrnující přístup do VIP zóny na balkoně, welcome drink a originální dárek u vstupu. Veškeré další informace najdete na našem webu, případně nás můžete kontaktovat na mail info@therapysessions.cz či do zpráv na FB fanpagi. Připravte se na jedinečný hudební zážitek, těšíme se na vás!

  Kup lístky online! http://www.ticketstream.cz/booker/THERAPYSESSIONS/

  Sleduj naši FB fanpage: www.fb.com/therapycz

  Událost na Facebooku: http://goo.gl/i91cZ9

  YOU NEED THERAPY!!!

   

   

  Napsat komentář

  Informace

  14. 09. 2014, 10:52


 • Nejnovější příspěvky

 •