• Tiësto představuje klip k novince “On the Wire”, tentokrát s projektem Allure

  Týden zpátky jsme si tu představovali novinku od Tiësta, která už nemá s jeho původní tvorbou prakticky nic společného. To se ovšem nedá tvrdit o jeho projektu Allure, který si udělal pro radost a radost tím udělal nejednomu fanouškovi jeho starších hitů.

  Projekt Allure se dočkal také alba, to se jmenuje “Kiss from the Past” a vyšlo 13. června tohoto roku. Povedený trance, který nemá se současnou tvorbou Tiësta nic společného chválí také fanoušci, kteří nad současnou tvorbou Tiësto už zlomili hůl. Po prvotině “Show me the Way“, kde se o vokály postarala zpěvačka Jes, představuje tento projekt svůj druhý singl. Ten se jmenuje “On the Wire” a vokály obstaral stále populárnější vokálista Christian Burns. Nový singl se těší také velké přízni ze strany remixů. Na singlu jich je skutečně mnoho a od zvučných jmen, jako je Dennis Sheperd, Andy Duguid, Jonas Stenberg nebo W&W.

  Dnes byl k této novince představen také videoklip. Na ten se můžete podívat teď s námi. V klipu září především zpěvák Christian Burns, Tiësta v klipu neuvidíte.

  Napsat komentář

  Informace

  16. 09. 2011, 15:28


 • Nejnovější příspěvky

 •