• Tiësto vydá album se svým projektem Allure, podívejte se na klip k prvnímu singlu “Show me the Way”

  To, že tvorba Tiësta se trochu zvrtla a nemá už skoro nic společného s trancem, to už je dost známá věc. Tato skutečnost zklamala hodně jeho dřívějších fanoušků a z Tiësta se stal komerční interpret, který zremixuje všechno, co je známé a nebojí se spolupracovat s kýmkoliv. Jeho projekt Allure je očekáván jako spása na poli trancových fandů, protože ten narozdíl od současné tvorby pod jeho jménem nemá v plánu měnit styl.

  Allure je projekt, který už pár hitů měl, teď ho Tiësto po letech oprášil a ohlásil, že 13. června vydá jako Allure album. To ponese název “Kiss from the Past“. Na albu spolupracovalo plno zajímavých vokálů, jako například Emma Hewitt, Christian Burns, Kate Miles nebo třeba zpěvačka Jes.

  Poslední zmíněná je také součástí prvního singlu. První vlaštovka z tohoto očekávaného alba se jmenuje “Show me the Way” a právě Jes tomuto singlu propůjčila svůj hlas. Singl už běhá v radioshows Armina van Buurena, Ferryho Corstena, Richarda Duranda a dalších. Sklízí převážně velmi pozitivní hodnocení a je vidět, že Tiësto ještě umí dělat hudbu, která mu dříva tak výborně šla. Novinka se dočkala také videoklipu, ve kterém Tiësta neuvidíte, protože je to taková promenáda pro zpěvačku Jes, která si klip užila podle všeho na výbornou. Jak moc? Na to se podívejte teď s námi.

  Napsat komentář

  Informace

  04. 06. 2011, 17:31


 • Nejnovější příspěvky

 •