• Tiesto zremixoval nejpopulárnější track současnosti od Gotye

  Holandský DJ a producent Tijs Michiel Verwest (aka. Tiesto) bude za necelý týden vydávat svou druhou kompilačku Club Life vol. 2 Miami. A tak si pro nás připravuje velké množství nových tracků a remixů. Jedním z těch významějších počinů je remix na jednu z nejhranějších a nejstahovanějších písní současnosti. Ano, řeč je o Gotyeovi s Kimbrou a jejich hitu Somebody That I Used To Know. Tento velmi poutavý track se tak dočkal remixu od jednoho z nejzámějších DJů planety.

  Když Gotyeův singl obletěl svět a všechna rádia jej začala hrát jako divá, zveřejnil Tiesto na sociálních sítích, že připravuje remix, a že se máme na co těšit. A tak včera, konečně, se tento track objevil na Beatportu a iTunes skrze Tiestův label Musical freedom. Jestli chcete, zakupte, jestli ne, což vám doporučuji, počkejte těch pět dní na kompilačku a zakupte tu (iTunes).

  Pokud vás remix zajímá a počítáte s tím, že do něj Tiesto vloží svůj osobitý hudební styl, vězte, že máte pravdu a dejte se do poslechu. Pro skalní příznivce origináu bude možná Tijsův počin drobným zděšením, protože tolik beatu nikde jinde nenajdete… 🙂

  Zdroj remixu je pouze fanouškovský kanál, oficiální verze zatím na Youtube nebyla nahrána. Přiložené video však obsahuje kompletní singl ve vysoké kvalitě, tak jak ho lze zakoupit.

  Napsat komentář

  Informace

  19. 04. 2012, 22:58


 • Nejnovější příspěvky

 •