• Tokio Hotel pokračují v kontroverzi, novinka “Feel It All” opět šokuje

  Zdá se, že Tokio Hotel už zdaleka nejsou ty neškodné děti, kterých před deseti lety mělo plno lidí už dost za to, jak se pánové procházeli přes monzun. Nyní se pánové po radikální změně image začali zabývat také docela kontroverzní tématikou, která je cítit z každého jejich nového klipu.

  Jinak tomu není ani u dalšího singlu z jejich aktuální desky “Kings of Suburbia“, která po pěti letech vyšla jako nástupce předchozí řadovky. Nový singl “Feel It All” Vás zavede do světa drogově závislých a možná podrobněji, než jste si kdy vůbec přáli. Drogy, sex, prostituce, homosexualita, násilí, v klipu se dočkáte všeho. Očividně po zhlédnutí nebudete mít pochyby o tom, že frontman Bill Kaulitz asi nemá daleko ani k jedné z těchto jmenovaných neřestí. Cenzurovaná verze klipu je na Youtube, necenzurovanou slibuje kapela už brzy dodat na www.tokiohotel.com.

  Napsat komentář

  Komentáře

  1. jan

   Červen 14, 2015 v 8:41 pm

   tokio hotel jsou nejlepsi kezby prijeli do prahy

   Odpovědět
  2. Marina

   Červenec 5, 2015 v 8:23 pm

   “Očividně po zhlédnutí nebudete mít pochyby o tom, že frontman Bill Kaulitz asi nemá daleko ani k jedné z těchto jmenovaných neřestí.” – Takže když nějaký herec dobře zahraje sériového vraha, znamená to, že se ve volném čase věnuje vraždění?
   Skvělý videoklip a ještě lepší herecký výkon Billa.

   Odpovědět

  Informace

  27. 03. 2015, 22:16


 • Nejnovější příspěvky

 • loading…


 •