• Trancefusion Legends zná svůj kompletní lineup

  11 světových jmen během jedné noci, 11 legend, které jsou stále aktivní na poli elektronické taneční hudby, 11 představitelů hudby, na které mnoho z nás vyrůstalo! K nim ještě přibyla nejvýraznější představitelka domácí české scény, aby celou tuto unikátní noc zahájila. Kdo tedy vystoupí na největší OLD SCHOOL akci, která se v ČR kdy konala?

  KAI TRACID
  RANK 1
  MARUSHA
  M.I.K.E. PUSH
  AIRSCAPE
  DJ QUICKSILVER
  TALLA 2XLC
  SCOT PROJECT
  DAVE 202
  YVES DERUYTER
  LUCCA

  Akce se bude navíc konat v novém a nádherném multifunkčním prostoru Forum Karlín, který zajisté uchvátí svým pojetím a technologiemi každého návštěvníka. BTL Agency v tomto prostoru pořádala v červnu koncert britských Kosheen a Forum Karlín se jeví jako dokonalé místo pro veškeré hudební produkce. Akustika sálu je na brilantní úrovni a tudíž i tato akce slibuje dokonalý hudební zážitek. Díky tomuto prostoru by se mohla TRANCEFUSION – THE LEGENDS stát nejvýznamnější „old school“ akcí v Evropě!

  Produkce Trancefusion se také dohodla, že Talla 2XLC pro The Legends připraví úvodní song/hymnu. Tu představíme již v krátké době.

  Celkem se budou moci návštěvníci těšit na 11 exkluzivních hodinových „OLD SCHOOL“ setů, takže každý z uvedených DJs zajisté předvěde ty nejlepší kousky ze své „staré“ tvorby.Pro tuto edici se chystá mnoho dalších překvapení, která by měla akci ozvláštnit a dodat jí ten nejlepší lesk.

  TRANCEFUSION – ta správná transfúze do žil české taneční scény! Po této noci budete jako znovuzrození.
  Více informací na
  www.trancefusion.cz nebo na http://on.fb.me/TRANCEFUSION
  Vstup pouze od 18ti let.

  Vstupenky v síti Ticketstream www.ticketstream.cz
  Klasická vstupenka – první vlna 500 ks za 650 Kč včetně veškerých poplatků, dále pak 750 Kč, 850 Kč a 990 na místě.

  GOLDEN VIP prvních 30 ks za 1390 Kč, dále pak 1490 Kč, 1590 Kč a 1890 Kč.
  DIAMOND VIP prvních 30 ks za 2590 Kč, dále pak 2690 Kč, 2890 Kč a 3090 Kč. DIAMOND VIP vstupenka zahrnuje neomezenou konzumací na baru. Detailní informace o jednotlivých druzích vstupenek najdete na
  www.trancefusion.cz
  Přímý link na předprodej
  www.ticketstream.cz/trancefusion nebo objednávejte na čísle 605 007 551. Vstupenky na dobírku objednávejte na tickets@trancefusion.cz, poplatek 84,- Kč.

   

  Napsat komentář

  Informace

  14. 07. 2014, 16:36


 • Nejnovější příspěvky

 •