• Transmission Seven Sins – jedenáctá edice

  V průběhu posledních několika týdnů se nám postupně dostávaly dlouho očekávané informace týkající se vystupujících na již tradiční párty pořádané United Music, a to Transmission. Čeká nás již jedenáctá edice této velkolepé párty, která se koná 25.10.2014 v O2 Areně. No a do té doby máme ještě spoustu času pro přiblížení si všech interpretů, na které se můžeme těšit.

  MARKUS SCHULZ

  Rezident této párty přijede do Prahy na Transmission již podesáté. Teto Němec, který se proslavil zejména alby “Progression” a “Do You Dream?” ke konci minulého desetiletí, v únoru roku 2014 vydal své zatím poslední studiové album “Scream 2”. Jeho progresivní zvuk si oblíbily desítky tisíc lidí po celém světě, a tak je Markus Schulz dnes nezastoupitelnou osobou na poli trance hudby. Můžeme očekávat jako vždy šťavnatý set s ochutnávkami releasů z labelu Coldharbour Recordings.

  JOHN O’CALLAGHAN

  Irský matador upliftingové trance scény, který hájí barvy labelu Subculture. Tak by se dal jednoduše popsat John O’Callaghan, jehož tvrdé basy spojené s ladností melodických tónin, znají důvěrně všichni fanoušci uplifting trance. John nejen, že vytrvale a dosti úspěšně hájí tento hudební žánr, ve svých tracích ho však stále prohlubuje. John navštívil Prahu letos na jaře spolu s Fadim z dvojice Aly & Fila, se kterými v posledních letech kolaboruje nejen po producentské stránce. Měli jsme tu čest slyšet hard-trancové a psy-trancové zvuky, po spojení Johna s těmito egyptskými rodáky, teď přichází čas pro Johna samotného. Očekáváme nabušený kulervoucí set.

  GIUSEPPE OTTAVIANI

  Kdo nikdy neslyšel tvorbu zmiňovaného italského elegána, patrně nikdy nepoznal, jakou energií dokáže trance hýřit. Jakýsi nepsaný boom nastal roku 2013, kdy Giuseppe vydal album Magenta, plné výborně zvukově propracovaných tracků. Giuseppe Ottaviani dává navíc hraní osobitý a originální šmrnc, kdy obohacuje mixážní pult a přehrávače o spoustu dalších nástrojů, čímž posouvá djské vystoupení k hranici koncertního žážitku. Můžeme se těšit na opravdu prvotřídní vystoupení.

  SOLARSTONE

  Další ze zástupců čístého pure trance zvuku. Solarstone začal produkovat vlastní hudbu v devadesátých letech, ještě coby člen tříčlenného stejnojmenného projektu. Až v roce 2007 se pod jménem Solarstone skrývá pouze sám Rich Mowatt, který se dostal do podvědomí všem fanouškům trance music albem “Pure”, čímž nastartoval očistu tohoto žánru. Tracky jako “The Spell”, “Like A Waterfall”, či velmi povedené remixy k trackům jako jsou například “Blind” od dua Hurts, či “Anywhere With You” producenta The Thrillseekers jasně dokazují, že poctivá nálož kvalitní hudby nás jistě nemine.

  ALEX M.O.R.P.H.

  Fanoušci mu přezdívají “kamioňák”. To díky obálce jeho posledního významného alba “Prime Mover”, které ve svoji době rovněž roprášilo spekulace o úpadku trance music v posledních letech. Alex, německý rodák, má na kontě nespočet remixů pro taková jména jakými jsou Armin van Buuren, Paul van Dyk, či ATB. Také songy, jako jeden z upliftových tracků roku 2012, “An Angels Love”, či “New York City” vypovídají o vytříbeném stylu tohoto producenta. Pokud máte rádi vláčnější a progresivnější zvuk, pak se jistě dočkáte právě při vystoupení Alexe M.O.R.P.H.a.

  BRYAN KEARNEY

  Bryan se stává v posledních letech tahounem na poli tvrdší trance music. Jako hlavní zástupce svého Kearnage Recordings spolupracuje s řadou produktivních lidí, kteří mají do tvrdšího trancu co mluvit. Za zmínku stojí rozhodně počiny jako “Mexican Rave”, jenž se dočkal masivního remixu od Jordana Suckleyho, nebo také dvě kolaborace s druhým “řezníkem”, a to Sneijderem. Řeč je o loňském tracku “Proper Order” a ještě čerstvým “Next Level”, které právě v těchto dnech boří haly a kluby po celém světě. Těšme se na nesmírně řízné vystoupení, plné těch nejpikantnějších hudebních lahůdek.

  PHOTOGRAPHER

  Tenhle mladík zažívá svůj producentský boom. Svoji kariéru začal v roce 2010 a všem se jistě vybaví jeho dva roky starý průlomový megahit “Airport” a nedávný “Night Lights”. Dostal také možnost zremixovat track “Who’s Afraid Of 138?!” samotnému Arminovi van Buurenovi. Jeho nezaměnitelný propracovaný zvuk, který dokáže poctivě sladit s lahodnou melodií dostává do obrátek párty po celém světě. My budeme mít tu možnost vychutnat si set Photographera v rámci jeho prvního vystoupení v České republice.

  THOMAS COASTLINE

  Za tímto jménem nemusíme chodit příliš daleko. Thomas Coastline pochází z Kladna a je ve svém smyslu tím nejlepším, čím se může česká trance scéna pyšnit. Díky jeho pracím jako jsou “After Hours”, “Eliminate” nebo “Crossover” jsme přesvědčeni, že se ani při jeho vystoupení v rámci Transmission nebudeme nudit.

  RANK 1 (TRANSMIX)

  Jako vždy nechybí během Transmission takzvaný Transmix. Jde o několikaminutový předem připravený set, plný těch největších klasik trance music. Pyšní se však neuvěřitelnou laserovou show, doplněnou o pyrotechniku a speciální efekty. O Transmix se postaral Rank 1, holandský projekt pyšnící se například tracky “Airwave”,  “Wild and Perfect Day”, či “Floorlifter”.

  Napsat komentář

  Informace

  10. 07. 2014, 19:57


 • Nejnovější příspěvky

 •