• UKONČENO! Soutěžte s Nejhudbou o iTunes Gift Card poukazy!

  Jste fanoušci legálně stahované hudby? Nepatříte mezi sběratele CD a dáváte přednost tomu, když si mp3 soubory jednoduše zkopírujete do mobilu nebo mp3 přehrávače? Pak jistě oceníte naší soutěž. Pro naše fanoušky jsme si připravili soutěž o dvě iTunes Gift card.

  Co to vlastně je iTunes Gift Card?
  Tyto dárkové poukazy slouží k dobití vašeho iTunes účtu danou částkou, za kterou pak můžete nakupovat muziku dle svého gusta. Zároveň tato soutěž slouží jako takový průzkum, jestli se do budoucna máme soustředit o soutěže v této digitální formě nebo zůstat u CD.

  O co se soutěží?
  1x iTunes Gift Card v hodnotě $30
  1x iTunes Gift Card v hodnotě $10

  Jak vyhrát?
  1) Musíte být fanouškem Nejhudby na Facebooku (http://www.facebook.com/Nejhudba.cz)
  2) Odpovězte na otázku: Jak se jmenuje nové album kapely Linkin Park, které vychází 26. června 2012? (Nápovědu naleznete ZDE)

  Kam poslat odpověď?
  Odpovědi posílejte na mailovou adresu soutez@nejhudba.cz, nezapomeňte přidat svoje jméno a přijmení. V případě výhry vás budeme kontaktovat a voucher zašleme na vámi uvedenou e-mailovou adresu. Jelikož vouchery nemají fyzickou podobu, netřeba uvádět adresu.

  VÝHERCI VYLOSOVÁNI POMOCÍ RANDOMU
  iTunes Gift Card v hodnotě $30 získává Ondřej Pospíšil
  iTunes Gift Card v hodnotě $10 získává Kateřina Zieglerová

  Ostatní podmínky:
  Souhlas se zpracováním osobních údajů:
  Poskytnutí osobních dat účastníků je podmíněno jejich výslovným souhlasem. Účastí v soutěži každý účastník souhlasí s jejími podmínkami s tím, že organizátor je oprávněn uveřejnit jména a zpracovat osobní data. Účastí v soutěži každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají ze zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim. Výherci mohou být zveřejněni na webových stránkách nejhudba.cz a facebookovém profilu facebook.com/Nejhudba.cz. Organizátor je oprávněn rozhodovat o všech otázkách týkajících se této soutěže podle vlastního uvážení.

  Napsat komentář

  Informace

  11. 06. 2012, 19:20


 • Nejnovější příspěvky

 •