• UKONČENO! Vyhrajte nové CD kapely Linkin Park!

  Kapela Linkin Park vydala novou desku s názvem “Living Things” (naší recenzi najdete zde), která byla přijmuta velmi kladně jak fanoušky, tak i kritikou. Album se vyhouplo mezi nejprodávanější také u nás a pokud ještě nepatříte mezi šťastné vlastníky této novinky, tak to můžete napravit v naší soutěži. Máme pro vás totiž hned dva kousky nového alba!

  O co se soutěží?
  o 2 CD Living Things kapely Linkin Park

  Jak vyhrát?
  1) Staňte se fanouškem Nejhudby.cz na Facebooku! http://www.facebook.com/Nejhudba.cz
  2) Pošlete odpovědi na náš e-mail:
  a) Jak se jmenuje pilotní singl z nové desky “Living Things”?
  b) Vystoupila už kapela Linkin Park někdy v České republice?

  POZOR! NUTNO SPLNIT VŠECHNY BODY, JINAK BUDETE ZE SLOSOVÁNÍ VYLOUČENI!

  Kam poslat odpověď?
  Odpovědi posílejte na mailovou adresu soutez@nejhudba.cz, nezapomeňte přidat svoje jméno, přijmení a adresu pro zaslání případné výhry. Pokud vyhrajete, budeme vás ihned po skončení soutěže kontaktovat.

  SVÉ ODPOVĚDI MŮŽETE POSÍLAT DO 22. ČERVENCE 2012!

  Ostatní podmínky:
  Vstupy nelze prodat nebo poskytnout dál, budou evidovány na vaše jméno, takže soutěžte pouze v případě, že na koncert skutečně chcete.
  Souhlas se zpracováním osobních údajů:
  Poskytnutí osobních dat účastníků je podmíněno jejich výslovným souhlasem. Účastí v soutěži každý účastník souhlasí s jejími podmínkami s tím, že organizátor je oprávněn uveřejnit jména a zpracovat osobní data. Účastí v soutěži každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají ze zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim. Výherci mohou být zveřejněni na webových stránkách nejhudba.cz a facebookovém profilu facebook.com/Nejhudba.cz. Organizátor je oprávněn rozhodovat o všech otázkách týkajících se této soutěže podle vlastního uvážení.

  Napsat komentář

  Informace

  18. 07. 2012, 19:10


 • Nejnovější příspěvky

 •