• UKONČENO! Vyhrajte vstup na pražský koncert Far East Movement!

  Už jste je letos měli možnost jednou vidět v roli předskokanů na koncertě LMFAO, nicméně tentokrát se vracejí v roli hlavních hvězd se svým novým albem “Dirty Bass“. Ano, řeč je o současném fenoménu FAR EAST MOVEMENT! Ti ke své nové desce vyrážejí na turné a to má zastávku také v Česku. Již 17. července 2012 vystoupí v pražském klubu Roxy a my pro vás máme díky Fource Entertainment dva vstupy na tuto skvělou akci!

  O co se soutěží?
  1x 2 vstupy na pražský koncert Far East Movement v Roxy

  Jak vyhrát?
  1) Musíte být fanouškem Nejhudby na Facebooku (zde)
  2) Musíte být fanouškem pořadatelské agentury Fource Entertainment na Facebooku (zde)
  3) Pošlete odpověď na náš e-mail: Uveďte jméno alespoň jednoho interpreta, se kterým Far East Movement mají společný hit. (nápovědu můžete najít na konci článku)

  Kam poslat odpověď?
  Odpovědi posílejte na mailovou adresu soutez@nejhudba.cz, nezapomeňte přidat svoje jméno a přijmení. V případě výhry vás budeme kontaktovat.

  SVÉ ODPOVĚDI MŮŽETE POSÍLAT DO 1. ČERVENCE 2012.

  VÝHERCE SOUTĚŽE SE STÁVÁ: HELENA PLECHATÁ, moc gratulujeme!

  Ostatní podmínky:
  Vstupy nelze prodat nebo poskytnout dál, budou evidovány na vaše jméno, takže soutěžte pouze v případě, že na koncert skutečně chcete.
  Souhlas se zpracováním osobních údajů:
  Poskytnutí osobních dat účastníků je podmíněno jejich výslovným souhlasem. Účastí v soutěži každý účastník souhlasí s jejími podmínkami s tím, že organizátor je oprávněn uveřejnit jména a zpracovat osobní data. Účastí v soutěži každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají ze zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim. Výherci mohou být zveřejněni na webových stránkách nejhudba.cz a facebookovém profilu facebook.com/Nejhudba.cz. Organizátor je oprávněn rozhodovat o všech otázkách týkajících se této soutěže podle vlastního uvážení.

  Děkujeme Fource Entertainment za poskytnutí vstupů do naší soutěže!

  Pro

  komentáře

  využíváme

  Napsat komentář

  Informace

  27. 06. 2012, 19:14


 • Nejnovější příspěvky

 •