• UKONČENO! Vyhrajte vstupenky na pražský koncert Saint Saviour!

  Britská elektro-popová zpěvačka a skladatelka Becky Jones, vystupující pod uměleckým jménem Saint Saviour, přijede představit svoji současnou tvorbu do Prahy. Vystoupí již v pátek 13. července v Rock Café spolu s několika lokálními hudebními hosty. Jste příznivci kvalitního electro popu z Británie a nemáte co dělat příští pátek? Tak neváhejte, my pro vás máme díky Fource Entertainment hned čtyři vstupy na tuto akci! Více informací o akci naleznete v tiskovce na našem webu.

  O co se soutěží?
  2x 2 vstupy na pražský koncert Saint Saviour v Praze

  Jak vyhrát?
  Je to jednoduché! Pošlete odpověď na náš e-mail: Uveďte jméno alespoň jednoho hitu od Saint Saviour (nápovědu najdete např. zde)

  Kam poslat odpověď?
  Odpovědi posílejte na mailovou adresu soutez@nejhudba.cz, nezapomeňte přidat svoje jméno a přijmení. V případě výhry vás budeme ihned po skončení soutěže kontaktovat.

  SVÉ ODPOVĚDI MŮŽETE POSÍLAT DO 8. ČERVENCE 2012!

  Výherci soutěže jsou:
  Radomír Slezák
  Daniel Korálek
  GRATULUJEME!

  Ostatní podmínky:
  Vstupy nelze prodat nebo poskytnout dál, budou evidovány na vaše jméno, takže soutěžte pouze v případě, že na koncert skutečně chcete.
  Souhlas se zpracováním osobních údajů:
  Poskytnutí osobních dat účastníků je podmíněno jejich výslovným souhlasem. Účastí v soutěži každý účastník souhlasí s jejími podmínkami s tím, že organizátor je oprávněn uveřejnit jména a zpracovat osobní data. Účastí v soutěži každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají ze zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, tj. zejména s tím, že poskytnutí údajů je dobrovolné a že má právo na přístup k nim. Výherci mohou být zveřejněni na webových stránkách nejhudba.cz a facebookovém profilu facebook.com/Nejhudba.cz. Organizátor je oprávněn rozhodovat o všech otázkách týkajících se této soutěže podle vlastního uvážení.

  Děkujeme Fource Entertainment za poskytnutí vstupů do naší soutěže!

  Pro

  komentáře

  využíváme

  Facebook

  Napsat komentář

  Informace

  03. 07. 2012, 19:11


 • Nejnovější příspěvky

 •